Manželka podala žádost o rozvod a ze všeho viní chlad: Když je venku několik stupňů pod nulou, žena se cítí špatně

Žena ze Švýcarska patří k těm lidem, kteří nenávidí zimu. Žena věří, že silné mrazy zničily nejen její zdraví, ale také vztah s manželem. Pouze přestěhování do slunné Austrálie pomohlo zachránit situaci, ale bohužel ne manželství.

52letá žena jménem Lydie Cerantola-Eid se cítí pohodlně jen čtyři měsíce v roce – v květnu, červenu, červenci a srpnu. Když teplota venku začala klesat, pocítila žena bolest v celém těle, uvádí britský deník Metro.

Pak žena začala nesnášet chlad. Lydie se narodila ve Švýcarsku, kde teploty v zimě klesají na mínus 18 stupňů Celsia. Od útlého věku trpěla žena chronickou bronchitidou způsobenou podchlazením. Tím ale příběh o její nemoci nekončí.

Pár/ Zdroj: metro.co.uk

Ženu pronásledovaly neustálé problémy s ledvinami a dokonce i syndrom chronické únavy. Lydie i přes své zdravotní problémy nadále pracovala jako prodavačka v místním obchodě.

V roce 2002 se provdala za svého prvního manžela a porodila mu dceru. Po porodu se zdraví matky velmi zhoršilo. V zimě už nemohla vycházet ven.

„Naštvala mě každá maličkost,“ přiznává žena. Pak Lydie odjela na dovolenou a tam se její fyzický stav výrazně zlepšil. Jakmile se ale vrátila do Ženevy, vše se opět opakovalo.

Žena/ Zdroj: metro.co.uk

„Pochopila jsem, že chlad situaci jen prohloubil,“ vysvětlila Lydie.

Žena si uvědomila, že to tak už nemůže pokračovat dál, a v roce 2007 se rozhodla sbalit kufry a přestěhovat se do jižní části Austrálie. Pak to navrhla svému manželovi.

„Moje zdraví zoufale potřebovalo teplé klima,“ dodala žena. Lydie vzala s sebou dceru a odletěla do teplých krajin s podmínkou, že se za pár měsíců vrátí. To se ale nestalo.

Žena/ Zdroj: metro.co.uk

„Moje manželství nebylo úspěšné, chladné klima ho úplně pohřbilo,“ tvrdí žena.

Lydie si dokázala rychle zvyknout na nové místo a v roce 2017 potkala svou novou lásku – 36letého programátora Chrisse, s nímž je nyní ve šťastném vztahu.

Žena/ Zdroj: metro.co.uk

PSALI JSME: MANŽELKA SI NEUSTÁLE STĚŽUJE, ŽE JI MATEŘSKÁ DOVOLENÁ UNAVUJE: ROZHODL JSEM SE S NÍ VYMĚNIT ROLE, A POVÍDÁM, JAK TO DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA DOSTALA OD MANŽELA ŽÁDOST O ROZVODU: ODPOVĚĎ MUŽE ZASÁHLA

Share