Manželka dostala od manžela žádost o rozvodu: Odpověď muže zasáhla

Muž se rozhodl, že je čas se s manželkou rozvést. Nešel však přímo mluvit se svou manželkou, ale rozhodl se jí napsat dopis, ve kterém jí řekl, jak ho zklamala a urazila. Nakonec dodal, že už s ní nechce žít.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Odpověď, kterou dostal, prostě nečekal, že se jeho žena rozhodne tak rozhodně komplikovat jeho rozhodnutí. Sám muž se přiznává, že v jejich manželství už dlouho nebylo dobré. Žili spolu sedm let a jejich manželský život postupem času přestal být pestrý. Poznamenal, že žena mu už neříkala, že ho miluje, a že manželské povinnosti se staly mnohem méně častými.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale když se dozvěděl, že se jeho žena rozhodla opustit svou práci a nic mu o tom neřekla, zuřil. Nakonec se rozhodl přenést své myšlenky na papír. Stojí za zmínku, že dopis, který napsal, byl velmi matoucí. Stěžoval si, že si jednoho dne, když se vrátil domů, žena nevšimla, že udělal nový účes a oholil si vousy. A nejen to, ten den pro ni připravil večeři, strávil několik hodin v kuchyni a ona ho nemohla ani pochválit. Jen seděla u televize a potom šla spát.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dokonce obvinil svou manželku, že ho buď zradila, nebo její city úplně ochladly. Stěžoval si na jejich manželství a na to, jak se věci vyvíjejí v jejich rodinném životě.

Mimochodem, když muž poslal dopis, neočekával rychlou odpověď, protože v dodatku oznámil, že opouští město s sestrou manželky. Ve své odpovědi žena požádala svého manžela, aby přemýšlel o tom, zda zůstane po sedmi letech manželství stejně dobrým mužem jako dříve. Pokud doslovně citujete její slova, odpověď je:

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Samozřejmě jsem si všimla tvého nového účesu, ale první, co mi napadlo, bylo, že vypadáš jako dívka. Moje matka mi vždy říkala, že kdybych nemohla říct nic dobrého, bylo by lepší jen mlčet. Takže jsem nic neřekla. A když ses rozhodl uvařit mi večeři, asi jsi mě spletl s mojí sestrou, protože jsem se před sedmi lety úplně vzdala konzumace vepřového masa. A sledovala jsem seriál, abych neposlouchal tvé nekonečné kňučení, které jsem už nemohla snést,“ napsala žena.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

To nejhorší však mělo teprve přijít. Je pravda, že na jedné straně byla žena ráda, že se sám muž přiznal zradu. Nemohl vědět, co ho nakonec čeká. Žena v dopise mu napsala, že odešla z práce, protože vyhrála loterii. Ale poté, co si přečetla jeho dopis, není šance, že se smíří. K jejich rozvodu samozřejmě dojde, ale dopis bude jasným důkazem toho, že se svou ženou nechtěl ani mluvit tváří v tvář.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jak vidíte, kdyby se muž právě rozhodl promluvit se svou ženou a říct jí o pochybnostech v jejich manželství, které cítí, pak by se všechno mohlo ukázat mnohem jinak. Měli byste si tedy vždy pamatovat, že pro normální a plnohodnotné manželství je velmi důležité spolu mluvit, a nejen tolerovat a skrývat urážku.

PSALI JSME: JAK MOHOU VYPADAT ČESKÁ EURA: NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH BYL PREZENTOVÁN NÁVRH

ČTĚTE TAKÉ: MŮJ PŘÍTEL PO MĚ CHCE, ABYCH VAŘILA LAHODNÉ VEČEŘE NA VLASTNÍ NÁKLADY

Share