Můj přítel po mě chce, abych vařila lahodné večeře na vlastní náklady

Před šesti měsíci jsem potkala zajímavého muže. Začali jsme randit, trávili jsme spolu každý víkend v jeho bytě. Včera mi můj muž stěžoval, prý já mu nechci vařit.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jsem pracující žena, stejně i on je pracujícím. Proč bych měla spěchat plnou parou a pořád pro něj vařit? Nejsem mu dosud manželka, kdyby jsme měli oficiální manželství, mohli byste o takových věcech diskutovat. Mezitím ode mě požaduje kromě vaření i nákup potravin na vlastní náklady. Myslím, že je už fakt moc.

Jídlo/Zdroj: lime.energy

Můj přítel má rád dobré jídlo, vyžaduje bohatou masovou stravu, i když já maso prakticky nejím. Moje mzda není velká a nemohu mu pokaždé kupovat potraviny. Sama jím málo a hlavně zeleninu a ovoce. Utrácím málo za potraviny a nepovažuji to za hlavní výdaj. Ale můj přítel má jiný úhel pohledu. Miluje dobře jíst a vychutnávat lahodné pokrmy.

Jídlo/Zdroj: lime.energy

To, co má rád, kategoricky nepřijímám. Musím mu tedy koupit jídlo na vlastní náklady a po náročném pracovním dni musím stát u sporáku. Někdy nechci dělat ústupky, ale zároveň se bojím, že to začne brát jako samozřejmost. Abych byla upřímná, moc se o mě nepečuje.

Jídlo/Zdroj: lime.energy

Nemám doma od něj květiny ani dárky. Tak proč teď pro něj musím dělat maximum. Podle mého názoru by vše mělo být vzájemné.

PSALI JSME: JE MI 55 LET A POPRVÉ SE BUDU VDÁVAT: JIŽ MÁM POCIT, ŽE DĚLÁM NEJVĚTŠÍ CHYBU SVÉHO ŽIVOTA

ČTĚTE TAKÉ: MUŽ OPRAVIL STARÝ BYT A PROMĚNIL JEJ V ÚTULNÝ DOMOV: FOTO BYTU PŘED A PO

Share