Muž nakažený koronavirem se vydával za svou zdravou manželku, aby odletět domů

Indonéský muž, který měl pozitivní test na koronavir, se vydával za svou manželku a schovával se pod muslimským oblečením na palubě letadla. Manžel použil dokumenty ženy a úspěšně se odbavil na let z Jakarty do Ternate. Teprve během letu se letušce podařilo odhalit ho.

Žena/Zdroj: hromadske.ua

Indonéský infikovaný COVID-19 se úspěšně odbavil na let z Jakarty do svého rodného města Ternate. Jeho celé jméno ještě nebylo zveřejněno, ale jeho iniciály jsou známy – D.V. Muž předstíral, že je jeho manželkou, která má negativní test PCR.

Letadlo/Zdroj: lenta.ru

Muž skryl svou tvář a tělo pod nikáb – muslimské oblečení, které skrývá tělo a obličej, takže pro oči zůstala jen štěrbina. Vzal s sebou všechny doklady své manželky a dokázal oklamat zaměstnance letiště, poté nastoupil do letadla. Teprve během letu si letuška všimla, že D.V. šal na záchod v ženském oblečení a odešel bez něj.

Pár/Zdroj: lenta.ru

Žena okamžitě zavolala policii a nahlásila to. Po příletu už na cestujícího čekali policisté, kteří zjistili, že D.V. je infikovaný koronavirem. Okamžitě byl převezen sanitkou na dvoutýdenní karanténu. Muž bude sledován policisty. Policisté sdělili médiím, že bude nasledovat trestní odpovědnost a vyšetřování tohoto případu stále probíhá.

PSALI JSME: PÁKISTÁNEC CHCE DO ČESKA PŘILETĚT ZA SVOU O 37 LET STARŠÍ MANŽELKOU: „CHTĚL BYCH POPROSIT MILOŠE ZEMANA, ABY MI VÍZUM UDĚLIL“

ČTĚTE TAKÉ: LIDÉ ZJISTILI, CO ZNAMENÁ ČERNÝ TROJÚHELNÍK V KABINĚ LETADLA, A CHTĚJÍ TUTO INFORMACI ZAPOMENOUT: NYNÍ SE ROZHODNOUT LETĚT LETADLEM BUDE TROCHU OBTÍŽNĚJŠÍ

Share