Pákistánec chce do Česka přiletět za svou o 37 let starší manželkou: „Chtěl bych poprosit Miloše Zemana, aby mi vízum udělil“

V listopadu 2020 se Pákistánec Abdulláh a Češka Irena vzali v Pákistánu. Na jaře odletěla do Česka řešit vízum pro svého manžela. Neviděli se už 3 měsíce a Abdulláh čeká, až bude moci za svou manželkou přiletět do Prahy. Pákistánec je o 37 let mladší než jeho manželka a o jejich vztahu prozradil více pro CNN Prima News.

Rozdíl v jejich věku je 37 let, je mu 23 let a je jí 60 let. Navíc je mezi nimi teď 7 tisíc kilometrů. To však nejsou překážky pro jejich lásku.

Abdulláh a Irena / Zdroj: youtube.com, Daily Pakistan

Češka Irena je bývalá učitelka, která umí pět jazyků. Pákistánec Abdulláh se s ní seznámil na Facebooku. Komunikovali prostřednictvím této sociální sítě a věci se staly mnohem vážnější než jen komunikace.

Irena přiletěla do Pákistánu, přijala islámské náboženství a provdala se za svého výrazně mladšího partnera. Podle Abdulláha poprvé uviděl Evropanku.

Abdulláh a Irena / Zdroj: youtube.com, Daily Pakistan

Prozradil, že Irena byla velmi krásná, líbily se mu její blonďaté vlasy. První noc podle něj spala v pokoji společně s jeho matkou a sestrou, protože by se jí mohl dotknout až poté, co by se stali manželi.

Pak se konala svatba, která měla proběhnout na úřadě, protože si Pákistánec bral cizinku. Přítomni byli členové jeho rodiny a pákistánská televize. To se neděje příliš často.

Abdulláh a Irena / Zdroj: CNN Prima News

„Nikdy nezapomenu na naši novomanželkou noc. Byli jsme sami v místnosti a konečně jsme mohli dělat vše. Bylo to tak nádherné a sladké,“ řekl Abdulláh.

Irena na jaře odletěla do Česka, aby vyřešila vízum pro svého manžela, aby k ní mohl také přiletět. Pákistánec mezitím vyřizuje potřebné dokumenty v pákistánském hlavním městě.

Abdulláh a Irena / Zdroj: youtube.com, Daily Pakistan

Zatím vydělává tím, že maluje pokoje v pákistánských domech. Říká, že když už bude v ČR, tak si nejdřív vymaluje svůj dům a pak začne pracovat.

„Chtěl bych poprosit českou ambasádu a také Miloše Zemana, aby mi vízum udělil,“ dodal Abdulláh. Prý spolu s ženou komunikují každý den, i když teď žijí v různých zemích.

Pokud Abdulláh brzy nedostane vízum, Irena poletí v listopadu znovu do Pákistánu. Její manžel říká, že mu nevadí, že nebude mít děti, chce být se svou ženou.

Psali jsme:„To rozhodnutí nebylo její, bylo z České televize“: Nová epizoda Peče celá země. Kdo opustil show. Kteří soutěžící budou i nadále bojovat

PSALI JSME: JENNIFER LOPEZOVÁ POPÍRÁ ZÁKONY STÁRNUTÍ: 51LETÁ ZPĚVAČKA UKÁZALA SVÝM FANOUŠKŮM, JAK VYPADÁ PO RÁNU

PŘIPOMÍNÁME: ORNELLA KOKTOVÁ POPSALA JAK JEJÍ SYN HUBNE: „MĚ TO SICE NEBAVÍ, ALE CO BYCH PRO SVOJE DĚTI NEUDĚLALA“

Share