Martina Gavriely se pochlubila vnučkou: „Já si roli babičky moc neužívám,“ přiznala moderátorka a vysvětlila důvody

Moderátorka Martina Gavriely (42) se na začátku letošního jara stala babičkou, její vnučka dostala neobvyklé jméno Olivia Rose. Zajímavostí je, že jednomu ze strýců této dívky jsou nyní teprve dva roky. Moderátorka si však kvůli zdravotním problémům nemůže užít roli babičky nebo matky na plný úvazek. Více o tom řekla pro portál ŽivotvČesku.cz.

Martina Gavriely má tři děti, ale také se nedávno stala i babičkou. Vnučku jí porodila dcera Jessica.

Moderátorka ale nyní nemá možnost si roli babičky moc užít. Nemůže často hlídat vnučku, protože má malého syna, kterému jsou teprve dva roky, navíc má doma spoustu práce a stále pracuje. Kromě toho má také zdravotní problémy.

„Já si roli babičky moc neužívám, protože tím, že mám malé dítě, tak mám hodně práce sama se sebou,“ řekla Martina Gavriely pro Život v Česku.

Martina Gavriely / Zdroj: youtube.com

Podle ní nyní pracuje a není na mateřské. Doma má starosti, například má další dítě, kterému je už 18 let, ale také se o něj stará. Kromě toho se stará i o svého manžela hudebníka, který nyní jezdí na různé koncerty.

Přiznává proto, že na něco jiného nemá moc času, navíc už prý cítí svůj věk. Občas si hraje s vnučkou, ale už ji nemůže hlídat.

Moderátorka prozradila, že teď má zdravotní problémy, a sice se zády, to je pro ni hlavní problém. Začala trénovat a podstoupila rehabilitaci, takže doufá, že se jí bude lépe.

Martina Gavriely uvedla, že kdyby nebyly problémy se zády, asi by byla lepší babička.

Martina Gavriely / Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu nedávno zveřejnila fotografii se svou vnučkou. Podle ní je Olivia Rose podobná své mamince Jessice, je roztomilá. Doufá, že už to bude jednodušší, když vnučka začne běhat.

PSALI JSME: DALIBOR JANDA SE POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI: „TEĎ JE TO POPRVÉ, CO JSEM VYLEZL NA MALÉ PÓDIÁTKO,“ UVEDL ZPĚVÁK A DOKONCE I ZAZPÍVAL

PŘIPOMÍNÁME: PRINC CHARLES SE NEZÚČASTNÍ ODHALENÍ DIANINY SOCHY: PRÝ SE CHCE VYHNOUT JITŘENÍ STARÝCH RAN

Share