Podobně jako bratři strakatí kůň, poník a pes se spřátelili a dobyli sociální sítě svou výjimečností

Grita Arends-Hakwurt se může pochlubit třemi podobnými domácími zvířaty – hřebcem plemene Appaloosa Nevada, poníkem a dalmatinem.

Neobvyklé přátele / Zdroj: Instagram

Kůň, poník a pes jsou jako bratři — jejich bílá srst pokrývá černé skvrny. U koní se tomuto obleku říká čubara.

Neobvyklé přátele / Zdroj: Instagram

Navzdory rozdílu velikosti a tvaru se zvířata spřátelila a dobývají sociální sítě — jejich fotografie na účtu Grity získávají tisíce lajků.

Společně běhají po polích a rádi pózují pro focení spolu s dcerou Grity, které nedávno bylo sedm let. Koni je nyní deset let, poníkovi Napoleonovi šest a dalmatinovi Jackovi Sparrowovi dva.

„Vždycky jsem chtěla dalmatina a milovala chubarské koně, takže se mi obě přání splnila. Napoleon se narodil ve stejnou dobu jako moje dcera Jolie, takže spolu vyrůstali,“ vypráví Greta.

Neobvyklé přátele / Zdroj: Instagram

„Lidé se vždy usmívají, když vidí tuto trojici, mnozí si pamatují kreslenou pohádku „101 dalmatinů“ a ponoří se do příjemných vzpomínek na dětství. Když byl Jack štěňátkem, myslel si, že je kůň, takže se do této společnosti skvěle hodí,“ říká majitelka těchto neobvyklých přítel.

Neobvyklé přátele / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: PITBULOVÉ, KTERÝCH SI MUŽ VZAL DOMU Z ÚTULKU SE UKÁZALI BYT JAKO NEUVĚŘITELNĚ VDĚČNÁ ZVÍŘATA: CO SE ALE STALO

PŘIPOMÍNÁME: VETERÁN TĚŽCE SNÁŠEL NÁSLEDKY VÁLKY: ZACHRÁNILO HO SETKÁNÍ S BOJOVNÝM PŘÍTELEM

Share