Pitbulové, kterých si muž vzal domu z útulku se ukázali byt jako neuvěřitelně vděčná zvířata: Co se ale stalo

Osud těchto psů nebyl snadný. Majitelé zvířata odmítli a ti dlouho čekali na druhou šanci na šťastný život. Naštěstí našli nejen nový domov, ale také příležitost vyjádřit majiteli svou upřímnou vděčnost, Oni mu totiž zachránili mu život, není to nadsázka, ale skutečný fakt!

Tihle dva psi, Ellie a Lady, toho v životě zažili dost. Stihli se potoulat ulicemi a vystřídat pár útulků, když je majitelé odmítli. Nakonec se ocitli v dalším útulku a spřátelili se.

Psi z útulku zachránili život majiteli / Zdroj: optim1stka.ru

Oni už nečekali od života žádný zázrak. Naděje na změnu se však zahřála v jejich psích věrných duších.

A zázrak jim přišel v osobě mladého muže jménem Robert. Hledal si nového psa, dvě psi kamarádky se mu zalíbily. A když se dozvěděl jejich příběhy, rozhodl se: tito psi měli v životě dost neštěstí, tak ať se teď mají dobře.

Odmítl opustit útulek, dokud nevyplnil všechny dokumenty a vzal psy domů.

Psi z útulku zachránili život majiteli / Zdroj: optim1stka.ru

Feny ho okamžitě přijaly, zamilovaly se do něj a každou chvíli se k němu tulili. Jejich oddanost byla mimořádně velká: byli schopni chránit Robertův život.

Garáž v domě majitele byla propojena společnou zdí s domem, teplá a pohodlná. Když se Robert potřeboval znovu postarat o auto, zavřel za sebou dveře a pustil se do práce a ve sluchátkách si zapnul oblíbenou hudbu.

Právě to mu zabránila včas si všimnout cizinců. Čtyři lupiči vnikli do garáže a hledali peníze na drogy, ale rozhodli se vzít auto. Jeden z chlapů udeřil Roberta do obličeje a muž ztratil rovnováhu. Spadl na podlahu a chuligáni ho kopli a požadovali klíče.

Psi z útulku zachránili život majiteli / Zdroj: optim1stka.ru

Robert však ztratil pouze rovnováhu, ne schopnost přemýšlet. Proto řekl: klíče jsou za dveřmi, uvnitř domu.

Jakmile oni otevřel dveře, vyskočili jeho dvě krásky jako blesk, štěkali a honili je pryč. Robert vzpomíná:

Psi z útulku zachránili život majiteli / Zdroj: optim1stka.ru

„Moje holky se zachovali prostě suprově, chránily mě a dokázaly zloděje pořádně vyděsit. Takže jsem naživu a dokonce i auto zůstalo v rodině!“

Psi byli mazlení a krmení nejchutnějším jídlem v domě. Robert si je jistý, že si to zaslouží. Nyní neustále opakuje: vzít si mazlíčka z útulku byl ten nejlepší nápad, který on kdy mohl dostat.

Psi z útulku zachránili život majiteli / Zdroj: optim1stka.ru

PSALI JSME: VETERÁN TĚŽCE SNÁŠEL NÁSLEDKY VÁLKY: ZACHRÁNILO HO SETKÁNÍ S BOJOVNÝM PŘÍTELEM

PŘIPOMÍNÁME: MAJITEL SI POŘÍDIL PSA A PROMĚNIL SE V PRCKA: PŘI POHLEDU NA VELIKOST TOHOTO ZVÍŘETE JE TĚŽKÉ ŘÍCI, KDO JE ČÍ MAZLÍČEK

Share