Podivný čin: Muž se rozvedl s manželkou přímo během svatby

Ženichovi se nelíbil originální dárek od milované, který mu udělala na jejich svatbě. Pár se tak pohádal, že svatba skončila rozvodem.

Nečekaná situace nastala v Bagdádu (Irák), kde stále ženy mají složitou situaci s právy. Místní média uvádějí, že jde o nejrychlejší rozvod, který země zaznamenala v roce 2022.

Rozvod / Zdroj: life.24tv.ua

Dívka připravila svému milovanému žertovné překvapení: zazpívala mu během oficiálního obřadu. Všechno by bylo v pořádku, ale nevěsta si vybrala pro karaoke populární píseň v tamních krajích Syrské zpěvačky Lamis Kahn „Mesaytara“ (jsem dominantní).

Mimochodem, tento singl zaznamenal více než 108 milionů zhlédnutí na YouTube. V textu najdete následující slova:

„Jsem dominantní a ty budeš plnit mé pokyny. Zblázním se, když se podíváš na ostatní holky na ulici. Já tě ovládám. Jsi můj cukr. Dokud jsi se mnou, budeš chodit pode mnou,“ píše se v textu písně.

Je zřejmé, že taková nečekaná píseň neuvěřitelně rozzlobila ženicha a jeho příbuzné. Považovali to za provokaci. Po takovém překvapení ženich se nedokázal uklidnit, a proto se rozhodl okamžitě se rozvést.

Pár / Zdroj: life.24tv.ua

Možná to byl jen mazaný plán dívky, která se nechtěla vdávat. Zajímavé je, že podobný případ se stal loni v Jordánsku. Tehdy se novomanželé také okamžitě rozešli poté, co nevěsta zazpívala píseň Mesaytara.

PSALI JSME: PO PŘEČTENÍ DOPISOVÁNÍ TCHYNĚ S MÝM MANŽELEM, SEDÍM A PŘEMÝŠLÍM, ŽE MOŽNÁ BUDU MUSET POŽÁDAT O ROZVOD

PŘIPOMÍNÁME: POTKAL JSEM JI ROK PO ROZVODU, BYLO BY LEPŠÍ, KDYBYCH JI NEVIDĚL. JEJÍ PROMĚNA NA MĚ UDĚLALA DOJEM

Share