Po přečtení dopisování tchyně s mým manželem, sedím a přemýšlím, že možná budu muset požádat o rozvod

Od dětských let jsem si myslela, že ve vztahu je nejdůležitější láska a všechno ostatní není důležité. Vdala jsem se brzy, když jsem studovala na univerzitě. Mým manželem byl můj spolužák Aleš. Manžel nebyl z bohatých, ale už tehdy jsem měla vlastní byt, který jsem zdědila po své babičce. Svého manžela jsem velmi milovala a zbytek mě moc nezajímal. Byla jsem si jistá, že to zvládneme.

Krásný pár / Ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Občas jsme to měli hodně těžké. Byli jsme mladí, bylo těžké najít práci, navíc jsme měli ještě malé dítě. Táta nám občas pomáhal, peníze dával, aby o tom máma nevěděla, a matka mi pořád vyčítala, že jsem tak brzy porodila.

O rok později se manželovi podařilo získat práci po oboru. Sice plat tam byl malý, ale měl tam možnost dobré kariéry a to nás těšilo.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: eg.ru

Nemohla jsem si sehnat práci po obor, a tak jsem začala pracovat jako prodavačka v obchodě u domu, což bylo velmi výhodné, protože jsem večer mohla vyzvedávat dceru ze školky. Peněz bylo vždy málo. Před chudobou nás zachránilo jen vlastního bydlení.

Manžela si vedení v práci všimlo a postupně jeho kariéra šla nahoru, ale plat se mu z toho nezvyšoval. Nějak nečekaně mi ale daroval drahé šaty. Jeho čin mě dojal. Manžel mi tím ukázal, že mi může dát i to poslední.

Myslela jsem, že máme s manželem ideální vztah. Po přečtení jeho dopisování s tchyní jsem si však uvědomila, že jsem se celou dobu mýlila. Jak se ukázalo, celou dobu tajil, jaký má vlastně plat. Ukázalo se, že jsme žili jen za můj malý plat.

Žena s telefonem / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Během této doby můj manžel shromáždil peníze na byt, který se chystá registrovat na svou matku a vlastně bude platit za ni hypotéku. Byla jsem velmi uražená, když jsem zjistila, že majitelkou bytu bude jen tchyně.

Byl to pro mě příliš velký šok, ze kterého se už nemůžu vzpamatovat. Můj svět se zhroutil během několika minut. Věřila jsem manželovi, jako nikomu v tomto životě a on udělal tohle…

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ani nevím, jak mám teď postupovat, protože už zdaleka nejsem mlada. Nemám v tomto životě žádné vyhlídky a jsem do hloubě duše uražena.

PSALI JSME: V ROCE 1997 ŽENA PORODILA SEDM DĚTÍ A HNED JI OPUSTIL MANŽEL: JAK VYPADÁ ONA A JEJÍ DĚTI DNES

PŘIPOMÍNÁME: „UŽ NEMŮŽU KOMUNIKOVAT S MANŽELEM. MÁM HO UŽ DOST. NEVÍM, CO MÁM DĚLAT“

Share