Plešatý pes se před lidmi skrýval několik měsíců: dobrovolníci se mu rozhodli pomoct a po proměně je k nepoznání

Psice rok přežívala na ulici, a byla úplně plešatá, pokrytá vředy a velmi se bála lidí.

Psice Kami/Zdroj: tiktok.com

Je pravděpodobné, že štěně bylo výsledkem některých divokých experimentů milovníků „vytváření nových plemen“, neschopných majitelů, kteří si mysleli, že jsou bohy. A když se na podivný kříženec husky a pitbula nenašli zájemce, štěně bylo vyhozeno na ulici.

Zvíře putovalo téměř rok. V jasně modrých očích nebylo nic jiného než touha. Vyhýbala se lidem, ale náhodně se dostala do očí dobrovolníkům.

Psice Kami/Zdroj: tiktok.com

Psici rychle chytli do kleci a poslali ji k veterinářovi, aby ji vyléčil. Tak u psici se objevila osobní asistentka. Dívka si vzala plešatou psici, a začala se o ni starat. Ale nejprve bylo nutné získat důvěru psa.

Dívka se rozhodla získat psí důvěru několika způsoby. Začala tím, že Kami v kleci natáhla ruku s dobrotami: jemným mletým masem nebo delikatesní paštikou. Postupně psice povolila dívce hladit svou srst a pak se dobrovolnice pustila do ošetřování psa.

Psice Kami/Zdroj: tiktok.com

Samozřejmě, že nejprve ošetřila její rány léčivými mastí a tenkou kůži výživným kokosovým olejem. Dobrovolnice začala přinášet Kami hračky: dinosaury, koule a kosti, a nešťastný opuštěný pes začal projevovat zájem o hry. Uplynulo pár měsíců a ona už začala vycházet z klece.

Za pár měsíců, Kami byste nepoznali. Vypadala jako mladý, plný sil husky.

Dobrovolnice našla Kami nový domov. Tam si našla i kamaráda, kterým je labrador, naučila se chodit na vodítku.

Psice Kami/Zdroj: tiktok.com

PSALI JSME: PES NAŠEL MAZANÝ ZPŮSOB, JAK SNÍST ZAKÁZANÉ KARBANÁTKY, ABY NEZŮSTAL HLADOVÝ

PŘIPOMÍNÁME: NEÚSPĚŠNÉ RANDE: CHLAP ROZZLOBIL DÍVKU „PRAVIDLY PRO ŽENY“

Share