Neúspěšné rande: Chlap rozzlobil dívku „pravidly pro ženy“

Někdy jsou cizinci na rande příliš sebevědomí. Jeden chlap šokoval Australanku podivnými pravidly pro ženy. Jakmile je uslyšela, okamžitě odešla.

Pár se seznámil na Tinderu. Jenně se tem muž docela líbil, ale na rande udělal vše pro to, aby přestali komunikovat.

Sociální sítě / ilustrační foto / Zdroj: marketer.ua

„Když jsem uviděl Jana, upoutalo mě tím, že měl drzý úsměv. Navíc jsme při dopisování vesele vtipkovali. Věděla jsem, že je docela neobvyklý a líbilo se mi to,“ říká Jenna.

Rande dopadlo docela dobře. Pár si dál něco k jídlu v mexické restauraci a pak šel na skleničku. Jenna nechápala, proč se Jan téměř na nic neptal, ale většinou mluvil o své práci.

Brzy si Janna začala všímat něčeho divného: chlápek z nějakého důvodu chtěl znát její znamení zvěrokruhu. A pak se několikrát dotkl nohy.

Pár / Zdroj: life.24tv.ua

„Stále mi osahával nohu, což se mi nelíbilo, a dvakrát jsem ho požádal, aby se mě přestal dotýkat. Myslím, že to bylo pravděpodobně to, co ho obrátilo proti mně. Najednou se stal docela arogantním,“ vzpomíná dívka.

Následně se přiznal, že má na ženy při seznamování nějaká přísná pravidla. Za prvé, nikdy se nesetká s dívkou, pokud k ní musí jet déle než 30 minut.

A taky má pravidlo pětí rance: když se mu líbí nějaká holka, tak s ní půjde na rande znovu. Na třetím rande on předpokládá, že bude intimní blízkost. Pokud ne, chodí maximálně 5x se stejným výsledkem, načež odejde.

Poznámkový blok / Zdroj: life.24tv.ua

Mezi další pravidla: nikdy nebude chodit s dívkami, které studují na školách stejného pohlaví; kteří jsou příliš nadšení ze sportování; které mnoho selfie zveřejňuje na sociálních sítích.

„Byla tam i jiná pravidla, ale v tu chvíli jsem na něj úplně zapomněla a řekla, že musím jít,“ dokončila Jenna.

Podle ní každé rande, i to velmi špatné, dává svůj vlastní obohacující zážitek. V tomto případě se sama zamyslela nad svými pravidly.

Dívka / Zdroj: life.24tv.ua

„Napadlo mě jediné – nesetkávat se s egocentrickými hlupáky,“ dokončila svůj příběh Janna.

PSALI JSME: „SKVĚLÁ PRÁCE, SESTŘIČKO“: DÍVKA NAŠLA DOMA U MUŽE, SE KTERÝM MĚLA RANDE, NEČEKANÉ VĚCÍ A TÍM HO PŘISTIHLA PŘI NEVĚŘE

PŘIPOMÍNÁME: ŠEL JSEM NA RANDE SE SVOBODNOU 40LETOU ŽENOU A ROZHODL JSEM SE DÁL NEKOMUNIKOVAT

Share