Šel jsem na rande se svobodnou 40letou ženou a rozhodl jsem se dál nekomunikovat

Petr se po rozvodu neoženil, žije už 8 let sám. Ale miluje ženy, miluje ženskou společnost, umí se jim dvořit a říkat komplimenty. Petr je velmi galantní gentleman a ženám se to líbí.

Jednoho dne potkal v supermarketu ženu. Neznámá si mu okamžitě zalíbila. Vkusně oblečená, lehký make-up, obličej je krásný, upravená. Jiřina se ukázala být rozvedená, má dvě dcery, jedné je 20 let a druhé 16. Obě žijí s matkou.

A po setkání v supermarketu pozval Petr ženu na večeři do restaurace poblíž jejího domu. Žena byla zpočátku nějak v rozpacích a z nějakého důvodu překvapena návrhem, ale pak souhlasila.

Rande / Ilustrační foto / Zdroj: zen.yandex.ru

Petrovi se toto setkání nelíbilo. Říkám proč.

Jiřina se od začátku chovala stydlivě. Ale je to dospělá žena, ne mladá dívka, která přišla poprvé na rande. V procesu komunikace se Jiřina zdála být trochu odvážnější a její plachost zmizela.

Petr se jako obvykle pokusil ukázat v celé své kráse, ale Jiřina se cítila nepříjemně. Bylo zřejmé, že s muži málokdy komunikuje. V očích měla nedůvěru. Pokaždé byla v rozpacích a nesměle děkovala Petrovi za každý kompliment. Zdálo se, že se ho bojí.

Rande / Ilustrační foto / Zdroj: neimovirno.com.ua

Muži se tato atmosféra nelíbila. V procesu komunikace Jiřina řekla frázi, že všichni muži lžou a v životě může věřit jen sama sobě. Samozřejmě se rychle vzpamatovala a začala vysvětlovat, že to neřekla o Petrovi, ale o většině mužů. Vysvětlila, ale nepříjemný pocit zůstal.

Možná si Jiřina uvědomila, že Petra ublížila, nebo se rozhodla, že se mu dá věřit, ale po večeři, když šli na procházku, Jiřina řekla Petrovi, že ji podváděl její bývalý manžel. Všechno to trvalo několik let a samozřejmě to Jiřině ublížilo, od té doby neměla s nikým vážný vztah.

Petrovi se žena zprvu líbila, ale svým chováním a myšlením vyjadřovala nedůvěru ke všem mužům. „Je to nemožné,“ rozhodl se Petr. „Pokud ji někdo podváděl, neznamená to, že jsou všichni stejní.“

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: palaren.com

S Jiřinou to pro něj bylo těžké. Neustále čekala na podvod, jako by doufala, že Petr bude stejný jako její bývalý manžel, aby se znovu ujistila, že opravdu všichni muži jsou stejní. Pak by byla spokojená s tím, že má pravdu a dokonce by jí to mohlo zvednout náladu.

Jiřina nepřitahuje muže, ale naopak je odpuzuje. To je důvod, proč si po rozvodu nemohla najít dobrého muže. A s největší pravděpodobností ho nenajde, dokud nepochopí své problémy.

S takovými ženami je těžké komunikovat. S těmi, které nikomu nevěří a očekávají zradu. Musí se naučit důvěřovat lidem.

PSALI JSME: SEZNÁMILA JSEM SE S MUŽEM NA INTERNETU. VŠECHNO BYLO V POŘÁDKU, ALE KDYŽ JSEM ŠLA NA RANDE, BYLA JSEM ZKLAMANÁ

PŘIPOMÍNÁME: V 60 LETECH JSEM SE ROZHODLA NAJÍT SVOU DRUHOU POLOVIČKU NA INTERNETU. JAK TO SKONČILO

Share