V 60 letech jsem se rozhodla najít svou druhou polovičku na internetu. Jak to skončilo

S manželem jsem se rozvedla před více než 10 lety. Rozvod byl za oboustranného souhlasu a prakticky bez nervů. Děti vyrostly a odstěhovaly se. S kamarádkami jsem se začala nudit. Doufala jsem, že se ještě setkám s mužem, který by se mnou díval stejným směrem. Rozhodla jsem se hledat svou druhou polovičku na internetu.

První nápadník byl můj vrstevník.

Navenek vypadal jako opilec a páchl cigaretami. Myslela jsem si, že by bylo neslušné utéct z rande. Možná zdání klame a v člověku se otevře potenciál, který není pro ženské oko viditelný. Ale zázrak se nestal. Poté, co jsme se seznámili, muž okamžitě začal hledat vhodné místo k pití. Našla jsem výmluvu a rychle jsem utekla z rande.

Rande / Ilustrační foto / Zdroj: ytro.news

Druhý nápadník byl o něco starší než já.

Vypadal jako slušný člověk, ale nadával jako dlaždič. Nemohla jsem to poslouchat. Naše setkání skončilo rychle a bezvýsledně.

Třetím nápadníkem byl mladý muž. Byl o 10 let mladší než já. Muž byl vzdělaný a inteligentní. Pozval mě do divadla. Cestou mi recitoval verše a obdivoval moji krásu.

Rande / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

Jedinou nevýhodou byl věk. Podívala jsem se na představení, poslouchala poezii a ráno jsem od něj dostala zprávu. Napsal mi, že jsem vybíravá a v mém věku bych se měla spokojit s tím, co mám.

Dospěla jsem k závěru, že je lepší být sama.

PSALI JSME: VE STÁŘÍ SE NAŠE MATKA ZBLÁZNILA: CHCE SE VDÁT. MÁMĚ JE 76 LET

PŘIPOMÍNÁME: 70LETÁ ŽENA CHODÍ DO KLUBŮ A SNÍ SE VDÁT ZA MLADÉHO MUŽE

Share