Když jsem si vzala psa z útulku, ani jsem netušila, že bude tak chytrý a jednoho dne mi zachrání život

Psi jsou velmi věrná a chytrá zvířata. Dlouho jsem chtěla vzít si psa. Pronajatý pokoj to ale nedovolil. A před několika měsíci jsem se přestěhovala do vlastního bytu, který jsem zdědila po babičce. Moje kamarádka pracovala v útulku pro zvířata a rozhodla jsem se adoptovat psa.

Najednou jsme si rozuměli s Bocmanem. Podle kamarádky to byl vycvičený pes, dokonce s pasem. Bývalí majitelé odešli do jiné země a psa zde nechali.

Jednoho dne jsem přišla pozdě z práce domů a musela jsem venčit psa pozdě v noci. Jako vždy jsme šli do našeho oblíbeného parku. Šla jsem kupředu a Bocman běžel za mnou. Počasí bylo velmi hezké, jako v hlubokém podzimu, teplé. Najednou slyším hlasy: „Ach, jaká kráska! Počkej, chceme se s tebou seznámit. Ahoj, drahá! Pobavíme se?“

Venčení psa / Ilustrační foto / Zdroj: krasivosti.pro

Spadlo mi srdce do kalhot. V blízkosti není nikdo, prázdný park. V duchu jsem prosila o pomoc. Když mě jeden z těch mužů chytil za ruku, zakřičela jsem. Nevěděla jsem, co jiného mám dělat. Sama jsem nemohla nic udělat.

A tady se stalo něco, na co jsem ani nedoufala. Můj Bocman slyšel můj křik a jako hrozné zvíře zavrčel a zaútočil na jednoho z násilníků, podrazil mu nohy, druhého chytil za zadek a odtáhl ho ode mě.

Nikdy jsem neslyšela takový křik. Během několika sekund můj pes zdolal dva dospělé muže. A já jsem jen stála a nemohla se dostat z toho šoku. Přede mnou ležela dvě těla a sténala. Bocman je nepouštěl a vrčel, když se někdo pokoušel pohnout.

Pes / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zavolala jsem policii. Dorazili docela rychle a byli velmi překvapené. Uviděli psa, který držel za zadek jednoho z útočníků, druhý ležel vedle něj a já jsem stála vedle nich.

Situace muže velmi překvapila.

Řekli mu „fuj“, ale Bocman dál držel útočníka za zadek. Musela jsem zasáhnout. Jakmile jsem na něj zavolala, mazlíček okamžitě pustil jeho zadek. Byla jsem velmi překvapena, protože jsem psa adoptovala jen před několika měsíci. A poslouchá jen mě!

PSALI JSME: KDYŽ SE V DOMĚ OBJEVILO MIMINKO, PES SE PROMĚNIL VE SKUTEČNOU CHŮVU: TOTO VIDEO DOJALO CELÝ INTERNET

PŘIPOMÍNÁME: POHŘEŠOVANOU DÍVKU 17 HODIN HLÍDAL STARÝ SLEPÝ PES: JAK VŠE DOPADLO

Share