Synovi je téměř 50 let, ale ženit se nehodlá

Jednoho dne ke mně přišla kamarádka a začala si stěžovat na svůj osud. Celý život tvrdě pracovala a snažila se vydělat na slušný život. Žena vychovávala svého syna sama a veškerý svůj volný čas věnovala pouze jemu, aby se necítil uražen a něčeho zbaven.

Mé kamarádce bude brzy 70 let, ale stále pracuje jako lékařka. Je považována za cenného zaměstnance, takže jí zatím nebylo nabídnuto, aby dala výpověď.

Starší žena / Ilustrační foto / Zdroj: oncocentre.ru

Práce je těžká, ale žena se nechce vrátit domů co nejdříve. Je pro ni snazší a klidnější být v nemocnici, než se dívat na svého syna. Nikde nepracuje, neustále pije pivo a narostlo mu obrovské břicho.

Rodina žije v jednopokojovém bytě mé kamarádky. Syn jí bere všechny peníze, násilí nepoužívá. Jen prosí do posledního, dokud se žena nevzdá a všechno sama dá. Všechny domácí práce jako úklid, praní a nákup potravin vykonává matka.

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

Byly doby, kdy syn mluvil o svatbě, ale s přítelkyněmi dlouho nechodil. Muž prostě nechtěl nic dělat a moderní ženy jsou jen zřídka připraveny snášet takové chování. Je mu téměř 50 let a považuje se za skutečného fešáka.

Kamarádka neztrácí víru, že existuje žena, která si chce vzít takové „štěstí“. Sní o hlídání vnoučat, ale každý rok se její sny stále více vzdalují realitě.

PSALI JSME: NAVŠTÍVILA JSEM SVÉHO SYNA A NEUVĚŘILA JSEM SVÝM OČÍM: MÍSTO ODPOČINKU JSEM MUSELA UKLÍZET

PŘIPOMÍNÁME: SYN SI VZAL MATKU DOMŮ Z DOMOVA PRO SENIORY, KDYŽ ZJISTIL, ŽE JE BOHATÁ DĚDIČKA. ALE STARÁ ŽENA NEBYLA TAK JEDNODUCHÁ

Share