Pět důvodů, proč by se žena neměla bát zůstat sama

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Pokud cítíte že muž není vhodný pro vás, je lepší být sáma

Musíte filtrovat váš sociální kruh, a když vidíte, že muž, který je vedle, nevzbuzuje důvěru a vaše životní postoje jsou různé, pak je lepší zbavit se iluzi a rozejít se, jinak vás čekají zklamání.

Žena / Zdroj: lime.energy

Pokud vás partner vás necení, držte se od něj dál. A ještě lépe, běžte od něj pryč

Když váš muž vidí ve vás jen svou volbu a ne nejdůležitější věc v životě, nezaslouží si vaši pozornost. Harmonické vztahy jsou postaveny na porozumění, podpoře, schopnosti naslouchat a chápat z poloviny slova.

Pár / Zdroj: lime.energy

Je lepší být sáma než ve špatné společnosti

Nebojte se jít do kavárny a večeřet sami, nebo sledovat film v kině, jít na nákup o samotě. Věřte mi, je lepší to udělat tak, než ve společnosti nepříjemných lidí.

Pár / Zdroj: lime.energy

Pokud vám někdo nedovolí být sebou, je lepší tuto osobu opustit a držet se od ní co nejdál

Nezapomeňte na svou jedinečnost a nenechte se nikým přetvářet, musíte mít svůj vlastní názor. Pokud vás člověk nepřijme takovou, jaká jste, pak si s ním stejně nevybudujete silný vztah.

Pár / Zdroj: lime.energy

Než se každé ráno probudit vedle cizince, je lepší usnout o samotě

Vyhněte se náhodným vazbám, nebudou rozjasňovat vaši osamělost. Vybírejte si partnera pečlivě, dávejte si pozor, k tomuto procesu zodpovědně a komunikujte pouze s těmi muži, s kterým si můžete představit v důchodu, s nimiž jste připraveni stavět budoucnost.

Pár / Zdroj: lime.energy

PSALI JSME: MAMINKA ČEKALA JEDNO DÍTĚ: NEMĚLA ALE PODEZŘENÍ, ŽE BRZY BUDE POTŘEBOVAT TŘI CHŮVY A 12MÍSTNOU DODÁVKU

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELÉ SE ROZHODLI OPRAVIT LOŽNICI, KTERÁ MÁ JEN 9 M2: JAK SE JIM PODAŘILO PROMĚNIT STARÝ POKOJ NA STYLOVÝ A MODERNÍ

Share