„Na chalupu k nám přišla dcera manžela z bývalé rodiny a řekla, že zůstává žít u nás“

S manželem jsme spolu asi pět let. A jako obvykle v létě jsme se rozhodli přestěhovat na chalupu. V průběhu let chci být blíže k přírodě. Čerstvý vzduch, čisté klima, stromy, květiny. Děti s manželem ještě nemáme, ale v zásadě je plánujeme, jen zatím nějak to nevyšlo.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Můj manžel však dítě má, dceru z předchozího manželství. Snažím se s ní nevidět a nekomunikovat. Nevím, jak vysvětlit své pocity, ale je mi velmi nepříjemné si uvědomit, že přede mnou měl jiný život.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: superhear.info

Před několika dny jeho dcera přišla k nám na chalupu, oznámila, že se pohádala s matkou, poté oni šli s otcem do domu a mluvili o něčem dlouho beze mě. Když manžel vyšel ven, řekl, že dcera zůstane bydlet u nás.

Dívka / Zdroj: zerkalo.cc

Takový stav věcí mi vůbec nevyhovoval. Začala jsem křičet a dala jsem mu ultimátum: buď ona, nebo já. Manžel odpověděl, že nemůže dceru jen tak prohnat. Ale proč ne, už je zcela samostatná a dospělá, brzy jí bude 18 let, tak může žít sama.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: superhear.info

Pár dní jsem to vše trpěla, pak jsem odjela do města a řekla jsem mu, že chci rozvod. Nic neřekl ani nepodnikl. Jen mě nazval bezcitnou ženou. Takže asi pro něj nic neznamenám.

Nechci se s ním rozvádět, ale vím, že to prostě nepřekousnu. Co mám dělat?

Žena / ilustrační foto / Zdroj: superhear.info

PSALI JSME: ZAZVONIL ZVONEK A ZA DVEŘMI STÁLA NEZNÁMÁ ŽENA S DÍTĚTEM: „TO JE DCERA VAŠEHO MANŽELA“

PŘIPOMÍNÁME: ZA MNOU PŘIŠLA STARŠÍ ŽENA A ŘEKLA, ŽE JEJÍ DCERA BYLA TĚHOTNÁ OD MÉHO MANŽELA: JAK VŠE DOPADLO

Share