Za mnou přišla starší žena a řekla, že její dcera byla těhotná od mého manžela: Jak vše dopadlo

Můj příběh se příliš neliší od nešťastných manželství stejně naivních studentek. Ledaže finále příběhu je zajímavější. Vzala jsem si 36letého muže, i když jsem ještě studovala druhý ročník vysoké školy.

Dívka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Pracoval jako učitel, ale ne v mé škole, ale v instituci úplně jiného profilu. Seznámila nás kamarádka, která mě hned první den upozornila, že s tímto mužem nemůžeme mít nic jiného než přátelství. Faktem je, že za ním roky se táhla pověst člověka, který má románek se studentkami.

Přitom nikdy nebyl oficiálně ženatý, neměl děti a trvalé u něj nikdo neviděl. Všechny dívky, které s ním byly v krátkém vztahu, velmi litovaly, že byly s ním.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Neposlechla jsem kamarádku, protože si myslela, že mi vypráví pohádky ze žárlivosti. A mezitím všechno šlo přesně podle jejího scénáře: nejprve jsme se s Petrem setkali (byl mi doporučen jako dobrý právník), začal mě obtěžovat. Nejdřív pozvánka do restaurace, pak jednoznačné narážky jako „pojď ke mně“, na které jsem neodpověděla, ale on neustoupil.

Po týdnu jsem si uvědomila, že jsem se do něj zamilovala. Chodili jsme spolu asi půl roku, pak jeho i moje rodiči začali nad nutím abychom se vzali. Uděli jsme to a začali bydlet v pronajatém bytě. Já jsme pokračovala ve studiu, manžel pracoval.

Prsten / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Po několika měsících se začaly dít divné věci. Manžel začal jezdit na časté služební cesty, které předtím nikdy neměl, přestal mi věnovat pozornost jako ženě, neustále křičel a bezdůvodně se rozčiloval. Vyvrcholení nastalo, když nepřišel domů oslavit Nový rok.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když jsem se ho zeptala, jestli manžel nemá milenku, a dokonce jsem slíbila, že mu bez problémů dam rozvod, a nechám žít s milovanou, ten s pěnou u pusy křičel, že jsem šílená. Říkal, že ženy samy o sobě fantazírují o různých bludech a věří v ně. Dokonce jsem mu to věřila.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Bylo to jasné, když v jeho nepřítomnosti se na prahu objevila žena kolem šedesáti let. Představila se jako matka nějaké Aleny, se kterou se můj manžel chodil téměř od naší svatby.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Razítko v pasu a prsten samozřejmě před milenkou tajil, slíbil, že se ožení na Aleně, a její matka, která ucítila něco špatného, vlezla do tašky a otevřela pas. Ukázalo se, že tato dívka je vážně nemocná a je těhotná s tímto zbabělcem.

Těhotna žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Teď jsem rozvedená a nevěřím mužům.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: „NEJTĚŽŠÍ BYLO ODEJÍT A NEVRÁTIT SE“: PŘÍBĚH ŽENY, KTERÁ SE ODVÁŽILA OPUSTIT SVÉHO MANŽELA A STÁT SE SVOBODNOU MATKOU

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH PADESÁTILETÉ ŽENY: PROČ NELITUJE, ŽE SE ROZHODLA NEMÍT DĚTI

Share