Jiří Krampol byl po očkováni převezen do nemocnice: Herec prozradil, co se s nim stalo

82letý známý herec Jiří Krampol v polovině února se nechal naočkovat první dávkou vakcíny. Druhou už měl před pár dny, po které byl hospitalizován do nemocnice kvůli špatnému zdravotnímu stavu.

Jiří Krampol/Zdroj: youtube.com

Jiří Krampol se kvůli koronaviru a svému věku nachází v rizikové skupině lidi, kvůli tomu po doporučení doktora se nechal naočkovat. CNN Prima News prozradil, že se několik hodin po druhé dávce cítil dobře, ale měl malou teplotu a také byl unavený.

Za několik hodin hercovi se motala hlava a Krampol začal cítit bolesti v žaludku. Kvůli tomu zavolal do nemocnice, která známého herce hospitalizovala. Lékaři rychle přivedli Krampola do normálního stavu, ale chtěli, aby zůstal nějakou dobu v nemocnici.

Jiří Krampol/Zdroj: youtube.com

“Dali mi kapačky, nějaké minerály a kyslík,” řekl herec, který strávil dva dny v nemocnici. Ve dnešní době herec je doma a cítí se moc dobře. Krampol i po takovém nepříjemně zážitku vůbec nelituje, že se nechal naočkovat.

Podle jehož slov, vakcínu mu doporučil udělat jeho lékař, ke kterému chodí už více než 20 let. “Já jsem starý člověk a musím poslouchat, co mi řekne doktor,” dodal Krampol.

Jiří Krampol/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ ZHUBLA A VŠE NA NÍ PLANDÁ: CO SE STALO Z HEREČKOU

PŘIPOMINAME: “DIVADLO MI VELMI CHYBĚLO”: JAKOU NOVOU PRÁCI SI NAŠLA HEREČKA BARBORA ŠAMPALÍKOVÁ

Share