Maminka čekala jedno dítě: Neměla ale podezření, že brzy bude potřebovat tři chůvy a 12místnou dodávku

Obyvatelka Spojených států chtěla mít další dítě, ale osud měl jiné plány. Když matka šla na ultrazvuk, neměla podezření, že brzy bude potřebovat tři chůvy a 12místnou dodávku.

Dětí/ Zdroj: medialeaks.ru

Američanka Grace Collinsová řekla, že se před 24 lety její matka Bridget a otec William rozhodli podruhé stát se rodiči. Tehdy měli tříletého syna Liama.

Matka nemohla otěhotnět, a proto se obrátila o pomoc k lékaři, píše The Sun.

Dětí/ Zdroj: medialeaks.ru

„Pro moji matku bylo těžké otěhotnět, proto podstoupila hormonální terapii, aby zvýšila své šance. Podstoupila IUI (nitroděložní oplození) a byl to opravdu šťastný den, protože jsme v tu chvíli byly počaty. Je pravda, že to rozhodně není to, co rodiče očekávali,“ řekla Grace.

Rodina/ Zdroj: medialeaks.ru

Díky této proceduře se 9. září 1996 narodily Grace, její bratři Paddy a Aidan a sestry Betsy a Claire. Jak Grace ale poznamenala, vyrůstat v rodině se šesti dětmi je docela obtížné.

Dětí/ Zdroj: medialeaks.ru

Výsledkem bylo, že mladé matce musely pomáhat až tři chůvy. Maminka často chodila do obchodu s potravinami, někdy i několikrát týdně, zvláště když děti rostly.

Rodina/ Zdroj: medialeaks.ru

Nyní všichni bratři a sestry žijí v různých městech a setkávají se jen třikrát nebo čtyřikrát ročně. Grace netuší, jaké to je nebýt součástí pěti. Podle dívky to má své výhody.

Dětí/ Zdroj: medialeaks.ru

„Vždy jsme na přitahovaly více pozornosti než většina dětí. O našich narozeninách mluvily místní zpravodajské stanice. To, co bylo pro ostatní neobvyklé, bylo pro nás normou,“ říká dívka.

PSALI JSME: SYN PŘIVEZ SVOU MATKU DO DOMOVA DŮCHODCŮ A ZAPOMNĚL NA NI

PŘIPOMÍNÁME: „MÁŠ MI DĚKOVAT, ŽE SE O TEBE VŮBEC STARÁM. SVOU MATKU VŮBEC NEZAJÍMÁŠ“

Share