Manželé se rozhodli opravit ložnici, která má jen 9 m2: jak se jim podařilo proměnit starý pokoj na stylový a moderní

Mnozí z nás se velmi rádi dívají na různá designová řešení. Samozřejmě, když metráž místnosti umožňuje se rozjet, můžete vytvořit něco útulného a pohodlného.

Ale pokud je místnost dost malá,jen 9 metrů čtverečních? Jaké by v tomto případě mělo být řešení?

Manželé se rozhodli předělat ložnici, která už řadu let neměla rekonstrukci. Interiér naháněl melancholií a depresí. Staré tapety dělaly i tak malý prostor ještě menší.

Oprava ložnice / Zdroj: lime.energy

Manžel a manželka si uvědomili, že v takovém pokoji není možné žít. Pak se rozhodli provést opravu.

Bylo rozhodnuto, že se zcela zbaví starého nábytku a závěsů. Staré zažloutlé tapety byly nemilosrdně stržené. Odstraněno bylo i staré linoleum. A pak se tedy manželé pustili do práce.

Takže pro stěny se pár rozhodl vybrat světlé odstíny. Lehký krémový odstín opticky rozšířil prostor. Nyní se místnost stala prostornější a světlejší.

Oprava ložnice / Zdroj: lime.energy

Na stěně se objevil krásný květinový panel s rámem. Nábytek byl také nahrazen novým. Lví podíl na rozpočtu „snědla“ postel. Ale uznejte, vypadá báječně!

Navzdory skutečnosti, že pokoj má jen 9 metrů čtverečních, zde se nachází prostorná rohová skříň a komoda. Našlo se i místo pro toaletní stolek. A jak se vám líbí takový interiér?

PSALI JSME: ZŘÍCENINA DOMU SE DOSTALA ŽENĚ LEVNĚ, PROTOŽE TAM NEBYLA VODA ANI SVĚTLO. OPRAVA TRVALA 20 LET: CO Z TOHO VYŠLO

PŘIPOMÍNÁME: ZATÍMCO 4 MĚSÍCE JSME NEBYLI NA CHALUPĚ, SOUSED TAJNĚ USADIL DO NAŠEHO DOMU SVÉ PŘÍBUZNÉ A ODMÍTL ZA TO ZAPLATIT

Share