Pes celý život seděl na řetězu: Jeho reakce na osvobození dojala lidi k slzám

Záchrana psů je jeho práce. Zachraňuje zvířata od majitelů, které již nemají své mazlíčky rádi. A tato zvířata vědí, jak poděkovat.

Záchrana psa/ Zdroj: goodhouse.ru

Úkolem Mateuse Loyoly je hlídat majitele domácích zvířat a hájit práva těch, kteří se nemohou bránit sami.

Tento zákon v Brazílii platí méně než jeden rok – prezident jej podepsal loni v říjnu – a mnoho majitelů si dosud neuvědomilo, že za své kruté kruté činy budou potrestáni.

A Matheus se stará o záchranu zvířat.

Pokud majitel drží psa celý den na řetězu, porušuje tím zákon a Mateus má právo zasáhnout, aniž by čekal, až se v majiteli probudí lidskost nebo strach ze zákona.

Záchrana psa/ Zdroj: tiktok

Tomuto muži není cizí psí utrpení; musí každý den vidět mnoho bolesti.

Mladý pitbul byl celý život držen na řetězu. Celý život pes seděl na malé terase: i v dešti, i v horku, i v zimním větru.

Neměl ani domeček, kde by se mohl schovat, a kvůli příliš krátkému řetězu pes nemohl ani lehnout si pohodlně.

Musel hlídat vchod do domu před nežádoucími hosty. Matheus však nebyl nevítaným hostem.

Záchrana psa/ Zdroj: tiktok

Když se s kolegou dostali do terase a vstoupili, vrhl se na něj pitbul. Pes byl osvobozen z řetězu – a nebyl to hněv, ale radost. Věděl, že tento muž mu přišel zajistit svobodu.

A chtěl jen poděkovat muži a políbil svého spasitele.

Olízl mu tvář a ruce. Tento pes tehdy byl nejšťastnější ne celém světě.

Záchrana psa/ Zdroj: tiktok

Mateus psa odvezl do útulku pro podobná zvířata, zachráněna před krutými majiteli. Uplynulo velmi málo času, ale dobrovolníci pro psa již našli nový domov, a jsme si jisti, že ho tam budou opravdu milovat a nikdy ho nebude dovoleno sedět na řetězu venku.

Záchrana psa/ Zdroj: tiktok

A bývalí majitelé pitbulů již byli identifikováni a nyní jsou hledáni, aby bylo možné zahájit trestní řízení – podle zákona.

https://www.tiktok.com/@delegado.matheuslaiola/video/6974795091403672838?sender_device=pc&sender_web_id=6901203936700909062&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

PSALI JSME: IVAN BARTOŠ TVRDĚ ODPOVĚDĚL NA OBVINĚNÍ O PODPOROVÁNÍ MIGRACE: PŘEDSEDA PIRÁTU VYZÝVÁ POLITIKY, ABY VYUŽILI PŘEDSEDNICTVÍ V EU

PŘIPOMÍNÁME: “FILIP SI DO TOHO MLUVIT NENECHÁ“: LUCIE BÍLÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O VZTAHU S SYNEM FILIPEM

Share