“Filip si do toho mluvit nenechá“: Lucie Bílá otevřeně promluvila o vztahu s synem Filipem

Oblíbená zpěvačka Lucie Bílá patří k nejpopulárnějším pop-star a muzikálovým hvězdám v České Republice.

Za jejím životem aktivně sledují její fanoušci. Však mají zájem nejen o pracovní a soukromý život pětapadesátileté zpěvačky, ale i o podrobnosti života její syna.

Její syn, šestadvacetiletý Filip Kratochvíl, se před časem vrátil z hlavního města Francie, kde se snažil zůstat bydlet a vydělávat si na život vlastními sily. Bílá svěřila, že Filip touží po Berlínu. O tom informuje na svých webových stránkách portál ahaonline.cz.

„Snažím se mu na veřejnosti neříkat broučku, ale on je pro mě nejdůležitější člověk na světě,“ uvedla krásná pěvkyně. Dodala, že vztah s synem se nyní dostal do fáze, kdy radí Filip mamince, a ne naopak.

Po otcovi, producentovi Petrovi Kratochvílovi, zdědil Filip ředitelské vlastností, i když ještě neví co přesně musí řídit. “Líbí se mi jeho tok myšlenek, je citlivý, hodný, laskavý, po mně empatický,“ řekla.

Lucie Bílá na závěr podotkla, že se s synem mluví o čemkoliv, a navíc má i přehled o jeho láskách. “Filip si do toho mluvit nenechá,“ objasnila ale žena.

ČTĚTE TAKÉ: ZDA EVA BUREŠOVÁ A PŘEMEK FOREJT STÁLE TVOŘÍ PÁR: ZPĚVAČKA ODPOVÍDALA NA DOTAZY FANOUŠKŮ O SVÉM OSOBNÍM ŽIVOTĚ

PSALI JSME: DALIBOR JANDA SE POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI: „TEĎ JE TO POPRVÉ, CO JSEM VYLEZL NA MALÉ PÓDIÁTKO,“ UVEDL ZPĚVÁK A DOKONCE I ZAZPÍVAL

Share