Do Česka znovu přijdou bouřky a teploty nad 35 stupňů: Meteorologové sdíleli novou předpověď počasí

Počasí v Česku během června a začátku července nebylo moc stabilním. Tropické počasí vždy vystřídaly bouřky, a podle meteorologů stejné počasí bude i v průběhu týdne.

Bouřka/Zdroj: youtube.com

V některých oblastech podle webu ČHMÚ teploty mohou stoupat až do 35 stupňů Celsia. Nejteplejší počasí bude ve čtvrtek 8. července. Po tropickém počasí ale přijdou bouřky, a teploty začnou postupně klesat.

Dnes počasí v některých oblastech nebude moc teplým. Na území se také mohou vyskytovat bouřky a nejvyšší teploty během pondělí budou jen 25 stupňů Celsia.

Slunečné počasí/Zdroj: youtube.com

Už v úterý teploty poměrně stoupnou, a mohou být v některých oblastech až 31 stupňů Celsia. Ve středu počasí bude podobné, jako v úterý, ale teploty ještě stoupnou o několik stupňů. Podle meteorologů v některých oblastech teploty stoupnou až k 33 stupňům.

Ve čtvrtek Česko může očekávat tropické počasí. Jen ráno téměř ve všech oblastech České republiky bude zataženo, ale už odpoledne teploty se zvýší až do 35 stupňů Celsia.

Slunečné počasí/Zdroj: youtube.com

V pátek teploty začnou postupně klesat. Největší teploty budou na Moravě a Slezku. Podle meteorologů v těchto oblastech teploměry ukážou teploty nad 31 stupňů Celsia. V dalších oblastech České republiky teploty klesnou do 27 stupňů.

O víkendu do Česka přijdou bouřky a přeháňky, kvůli kterým začnou teploty klesat. Podle meteorologů během celého víkendu bude oblačné počasí, a teploty budou od 23 do 28 stupňů.

Bouřka/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DO ČESKA PŘIJDOU TROPY A TAKÉ BOUŘKY: METEOROLOGOVÉ SDÍLELI NOVOU PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

PŘIPOMINAME: ČESKO SE ZNOVU POTÝKÁ SE ŠPATNÝM POČASÍM : SILNÉ BOUŘE ZASTAVILY PROVOZ VLAKŮ A DÁLNICE D1

Share