Zda Eva Burešová a Přemek Forejt stále tvoří pár: zpěvačka odpovídala na dotazy fanoušků o svém osobním životě

Eva Burešová je taková herečka a zpěvačka, která často o svém osobním životě nemluví. Její fanoušci se tak například poprvé dozvěděli, že chodí s šéfkuchařem Přemkem Forejtem díky tomu, že jejich společné fotky zveřejnili paparazzi. Píše o tom portál Super.cz.

Zpěvačka a herečka tvrdí, že jí nevadilo, že veřejnost o jejich vztahu dozvěděla, ale potřebovali čas a chtěli to oznámit sami. Proto pak potvrdili informaci, že jsou pár.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

V poslední době se jí ale fanoušci začali častěji ptát, zda tvoří pár dosud, protože od nich dlouho neviděli něco společného. Zpěvačka jim musela odpovídat.

„Žádné opouštění, žádné loučení. Jsme spolu a jsme šťastní,“ uvedla Eva Burešová. Kromě toho odpovídala i na další dotazy fanoušků, které jí psali.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Zajímalo je například, zda slavný šéfkuchař a zpěvačka plánují společné dítě. Podle ní nejsou manželé, takže dítě neplánují, alespoň teď o tom neuvažují.

Také Eva Burešová okomentovala, že nějakou dobu spolu kvůli práci nebudou. Řekla, že to zvládnou snadno a že je naprosto normální, že nějakou dobu budou v různých městech.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Dodala, že nejsou děti a zvládnou to, zvlášť když je teď období internetu, všichni mají mobily a počítače. Proto nejsou žádné problémy v komunikaci.

„A nejjednodušeji tak, že milujete. Což my děláme,“ řekla Eva Burešová.

PSALI JSME: DOMINIK FERI ODPOČÍVÁ S CIZÍ ŽENOU V PAŘÍŽI: JAK NA TO ODREAGOVALA JEHO PARTNERKA ANNA

PŘIPOMÍNÁME: „POČÍTÁME S TÍM, ŽE NOŠENÍ RESPIRÁTORŮ V MHD A VE VEŘEJNÝCH PROSTORECH ZATÍM BUDE POKRAČOVAT“: MINISTŘI SE ROZHODLI PRODLOUŽIT PROMINUTÍ DPH NA RESPIRÁTORY

Share