Je jíž známo kdy bude možné koupit autobiografii Karla Gotta: Čím bude tato kniha výjimečná

Již brzy se v prodeji objeví autobiografie všemi oblíbeného zpěváka Karla Gotta. Vlastně stane se to dříve, než premiéra filmu o zpěvákovi.

Autobiografie Karla Gotta / Zdroj: Facebook

Čím bude tato kniha výjimečná informuje portál Blesk. Faktem je, že Karel nikdy deník nevedl, ale přesto chtěl své fanoušky blíže seznámit se svým životem.

Ivana Gottová / Zdroj: Facebook

Gott svou knihu dopisoval už v době nemoci a velmi se bál, že svou tvorbu nestihne dokončit.

Autobiografie Karla Gotta / Zdroj: Facebook

A co dělá tuto knihu tak neobvyklou? Kniha se skládá ze 96 kapitol, které stihl dokončit Gott za života. Na 700 stranách, které opisují život zpěváka se umístilo skoro 1800 fotografií a dokumentů, které lide budou moci se podívat poprvé.

Karel Gott / Zdroj: ahaonline.cz

Gott ve své autobiografii popsal celý svůj život, od narození během války až po jeho posledních dnů na tomto světě.

Karel Gott / Zdroj: idnes.cz

Kniha popisující život Slavíka překvapí čtenáře neobvyklým, atypickým stylem. Kromě toho, že půjde o velkoformátovou publikaci, budou tam i poznámky napsané vlastní rukou Karla.

Ivana Gottová a Karel Gott / Zdroj: YouTube

Takže určitě je na co se těšit. Knihu s názvem „Moje cesta za štěstím“ jíž bude v prodeji v knihkupectvích od 14. července 2021, a také bude možné si jí koupit i přes internet. Maloobchodní cena autobiografie Karla Gotta je 1299 Kč. Také je bude možné si knihu koupit i na Slovenku, ale o něco později, 20. července a cena bude 49,99 EUR.

PSALI JSME: ZDA EVA BUREŠOVÁ A PŘEMEK FOREJT STÁLE TVOŘÍ PÁR: ZPĚVAČKA ODPOVÍDALA NA DOTAZY FANOUŠKŮ O SVÉM OSOBNÍM ŽIVOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: GELEMOVÁ PŘEKVAPILA DALŠÍ ZMĚNOU V ŽIVOTĚ: ROZCHOD ZE SLOVÁČKEM A NYNÍ AVIZOVALA ODCHOD Z PRÁCE NA HRADĚ

Share