Otevřený dopis ženě, která si myslí, že v sebe ztratila víru

Pokud jste připravena se vzdát, pamatujte: byla jste narozená pro jiné.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Můžete ukázat světu, jak jste silná a odolná. Můžete se bránit všemu. Draha ženo, neztrácej naději a nezoufej. Vrátí se klid, sebevědomí, dobrá nálada, radost a světlo, které naplňuje srdce.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Vím, že jste zmatená, a zdá se vám, že proti vám stojí celý svět. Prostě ve vašem životě je nyní takové období, ale určitě se to změní. Toto je jen jedna kapitola z příběhu, který píšete, a až skončí, znovu se vše naladí.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Je velmi těžké popsat slovy pocity, které vás poslední dobou naplňují. Zdá se vám, že jste ztratila kontrolu nad svým životem a nic kolem nefunguje, jak musí. Vypadá to, že žijete život jiného člověka. Ale to všechno brzy skončí, protože nic nemůže trvat věčně.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nedovolte, aby vás bolest a neúspěchy srazily. Nemůžete jen tak vzít a nechat vše, co se vám nelíbí. Existuje ještě jedna možnost: povstat z popela, jako pták Fénix a pamatovat si, kdo jste.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pamatujte na svou sílu a vytrvalost. Myslete na lidi, kteří vás milovali a stále milují.

Pamatujete, už jste se již ocitla v podobné situaci? Zdálo se vám, že už nemáte kontrolu nad svým životem. Ale všechno, co se vám nakonec zdálo být pravdivé, se nakonec ukázalo jako lež. Uvědomila jste si, že se vše neustále mění.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Někdy je život těžký, nespravedlivý a krutý. Ale to vše je dočasné. Žijeme v rychle se měnícím světě a měníme se s ním. Náš vzhled, věk, pocity, myšlenky, názory a chování se mění.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Podívejte se do své duše a najděte tam své dětství. Takže pochopíte, že jste se neztratila. Ano, je to obtížné, ale pamatujte, že „obtížné“ je jen slovo. To vše je jen jedna kapitola, nikoli úplný příběh.

PSALI JSME: SAMOTA JE JEJICH LEPŠÍ KAMARÁDKA: JAKÉ ŽENY PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU OBVYKLE ZŮSTÁVAJÍ SAMY

ČTĚTE TAKÉ: ZVÍŘECÍ HOROSKOP: JAKÉ JE VAŠE SPŘÍZNĚNÉ ZVÍŘE PODLE VAŠEHO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Share