Samota je jejich lepší kamarádka: Jaké ženy podle znamení zvěrokruhu obvykle zůstávají samy

Existují čtyři taková znamení zvěrokruhu.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Astrologové pojmenovali čtyři znamení zvěrokruhu u žen, pro které je velmi obtížné budovat vztahy s muži. Proto se nejčastěji zůstávají v hrdé samotě.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Býk
Býkům je obecně příjemné být sama, ale někdy se chtějí opřít o silné rameno muže. Problém je v tom, že ne každý muž je schopen tolerovat jejich složitou povahu. Navzdory tomu, že tyto ženy mají mnoho nápadníků, ne všechny prošli testem síly.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Lev
Ženy pod znamením Lev jsou často osamělé, protože mužům připadají nedostupné, jako hvězdy na obloze. Tyto ženy zároveň ve vztahu vzkvétají. Pokud je však muž netrpělivý, může to s nimi být obtížné. Dívky tohoto znamení zvěrokruhu zbožňují období začátku vztahu a jsou připraveny užívat si to po dlouhou dobu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Panna
Pro panny je těžké najít polovičku, protože jejich potenciální partner musí být dokonalý. Navíc si vybírají vlastní oběť. Ze strany kolegů a přátel neuznávají žádné lichotky. Ale je tu plus. Panny jsou velmi zřídka zklamány opačným pohlavím.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Kozoroh
Tyto ženy jsou velmi tajnůstkářské, což téměř znemožňuje komunikaci s nimi. Pro muže je obtížné tolerovat tuto jejich vlastnost, takže nejčastěji opouštějí takové dámy. Ale ten, kdo bude i nadále schopen snést ženu Kozoroha, dostane bonus v podobě věrnosti, oddanosti a bezmezné lásky.

PSALI JSME: PŘI SEZNÁMENÍ S MUŽEM JE TŘEBA VĚNOVAT POZORNOST: ASTROLOGOVÉ VYJMENOVALI NEJHORŠÍ MUŽI PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

ČTĚTE TAKÉ: ASTROLOGOVÉ VYJMENOVALI NEJŠTĚDŘEJŠÍ MUŽE PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Share