Opuštěné štěně prosí běžícího muže o záchranu: jak to dopadlo

Kdo ví, co si myslí lidé, kteří opouštějí své mazlíčky na ulici? Je tak těžké přivést zvíře do útulku? Alespoň tam bude mít pes nebo kočka šanci najít nový domov. Je velmi smutné, že se někteří lidé svých mazlíčků zbavují tím, že je nechávají na okraji nebo v parcích. Věří, že se o ně někdo postará. Opuštěný mazlíček však najde domov jen ve výjimečných případech.

Štěně/Zdroj: apost.com

Jedno malé štěně mělo štěstí: našel se dobrý člověk, který mu pomohl. Muž si užíval běhání po své známé cestě. Jeho trasa procházela odlehlými oblastmi na okraji města. Běžec si všiml nějakého pohybu – v křoví sedělo hladové štěně. Když se muž přiblížil ke štěněti, šťastný malý tvor okamžitě začal projevovat své city.

Štěně/Zdroj: apost.com

Běžec věděl, že nemůže nechat štěně v křoví. Kdokoli to udělal, vystavil dítě velkému nebezpečí. Musel tedy být transportován na bezpečné místo, což se muž udělal.

Štěně/Zdroj: apost.com

I když si muž nemohl nechat štěně pro sebe, vzal dítě do místního útulku pro zvířata a pomohl mu najít trvalý domov. Dnes adoptované štěně žije se starostlivými lidmi, kteří ho neopustí. Můžete sledovat video z okamžiku, kdy běžec našel štěně: zde můžete vidět, jak malý pes žádá o záchranu. To je tak dojemné. Muž se nad dítětem slitoval, jednoduše nemohl projít kolem: svět nakonec není bez hodných lidí!

Tento příběh má šťastný konec. Znáte někoho, kdo miluje zvířata nebo miluje takové pozitivní příběhy? Sdílejte s těmito lidmi příběh o šťastném štěněti.

PSALI JSME: ŠIMPANZI POMÁHAJÍ PEČOVAT O NEMOCNÉ ŠTĚNĚ: DÍKY JEJICH PÉČI TEN SE RYCHLE ZOTAVUJE

PŘIPOMÍNÁME: ŠTĚNĚ JEZEVČÍKA MÁ VELKOU RADOST, KDYŽ HO MAJITELÉ POPRVÉ PUSTÍ DO POSTELE: VIDEO NYNÍ MÁ PŘES 2 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share