“Tehdy jsem byla rebelka, nechtěla jsem dělat kompromisy”: Heidi Janků promluvila o nabídce Karla Gotta

Karel Gott, který odešel do hvězdného nebe už více než před rokem byl nejenom legendárním zpěvákem, ale i tím, kdo velké množství úspěšných celebrit vychoval.

Karel Gott/Zdroj: dama.cz

Jednou z takových by se mohla stat Hejdi Janků, která byla velmi populární zpěvačkou v osmdesátých letech 20.století. Slavík s ní měl společně turné, po kterém ji nabídl společný duet.

Známá zpěvačka o takové nabídce vzpomíná v knize Petr Macka Takový byl Karel Gott: Rok poté. Podle jejich slov, v 80 letech Gott chtěl udělat velké množství duetů s populárními zpěvačkami, a jednou z nich se stala Heidi Janků.

Heidi Janků/Zdroj: instagram.com

Karel Gott v osmdesátá léta ji oslovil, a Hejdi s manželem nabídky rychle přijali. “Ale cítili jsme, že já i Karel děláme tvorbu pro jinou generaci,” uvedla Hejdi, která nabídla Slavíkovi, aby sama se svým manželem napsala písničku.

Bohužel, její nabídka byla odmítnuta, a žádný duet se neuskutečnil. “Tehdy jsem byla rebelka, nechtěla jsem dělat kompromisy, a asi jsem udělala blbost,” prozradila zpěvačka, pro kterou Slavík byl příkladem a také učitelem.

Heidi Janků/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DCERA DALIBORA JANDY PROZRADILA, V JAKÉM STAVU JE JEJÍ OTEC: ZPĚVÁK MUSEL ABSOLVOVAT CHIRURGICKÝ ZÁKROK

PŘIPOMINAME: “JE TO TAKOVÝ TĚHOTENSTVÍ“: ZPĚVAČKA SLOVÁČKOVÁ SE POCHLUBILA NADCHÁZEJÍCÍ NOVINKOU

Share