O víkendu bude ještě možnost užít si slunce: jak se změní počasí od příštího týdne

Blíží se víkend, bude převážně nízká oblačnost a teploty budou do 15 stupňů Celsia. V dalších dnech bude ráno určitě chladno, mohou být i přízemní mrazíky. Meteoroložka Dagmar Honsová uvedla pro Novinky.cz, že příští týden lze očekávat další pokles teplot.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Studená fronta dorazila do Česka v úterý, ale brzy pocítí obyvatelé země i vliv studeného vzduchu od východu.

Ve čtvrtek bude zataženo, místy se očekává deště, ráno mohou být mlhy. V západní části země může být počasí o něco lepší, bude polojasno. Teploty se očekávají mezi 12 až 16 stupni.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V pátek ráno bude oblačno, ale pak se počasí zlepší a bude polojasno. Místy se očekávají přeháňky. Teploty se v noci budou pohybovat mezi 5 až 9 stupni, místy ale mohou klesnout až na 3 stupně. Přes den budou teploty mezi 12 až 16 stupni.

Sobota bude slunečnější, bude jasno a polojasno. Ráno se očekávají mlhy i přízemní mrazíky. V noci bude chladno, a to mezi -1 až 3 stupni Celsia. Přes den ale budou teploty téměř stejné jako v minulých dnech, a to 11 až 15 stupňů.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V neděli bude polojasno až jasno, přes den ale přibude oblačnost. Ráno bude opět chladno, a to mezi -2 až 2 stupni, odpolední teploty mohou dosáhnout 10 až 14 stupňů.

V pondělí bude pravděpodobně polojasno až oblačno. Teploty v noci se budou pohybovat mezi 0 až 4 stupni a přes den mezi 10 až 14 stupni.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V dalších dnech týdne se očekává ochlazení, teploty ráno mohou být 0 až 4 stupně, odpoledne se ale budou pohybovat mezi 7 až 11 stupni. Přibude oblačnosti, mohou se také vyskytnout deště.

PSALI JSME: DUŠEK ŘEKL, JAK SE BUDE EPIDEMIOLOGICKÁ SITUACE VYVÍJET V DALŠÍCH TÝDNECH: ŠÉF ÚZIS PODOTKL, ŽE VŠE ALE BUDE ZÁVISET NA TOM, JAK SE BUDE POPULACE OČKOVAT

PŘIPOMÍNÁME: ČÁST LIDÍ UŽ MÁ VOLBY ZA SEBOU: KDO MĚL MOŽNOST VOLIT DŘÍVE A KDE TO BYLO MOŽNÉ UDĚLAT

ČTĚTE TAKÉ: JAROMÍR SOUKUP OSLOVIL HONZU MUSILA: OBLÍBENÝ MODERÁTOR SE DOČKAL

Share