„Není pochyb o tom, že Andrej Babiš bude mít mou podporu“: Alena Schillerová řekla, proč podporuje šéfa hnutí ANO a díky čemu je favoritem v boji o Hrad

Expremiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš zřejmě oznámí svou možnou účast v prezidentských volbách 4. listopadu. Politik ale stále odmítá, že kampaň již zahájil jeho cesty za voliči po celé republice vysvětluje senátními a komunálními volbami. Nyní o kandidatuře Babiše promluvila bývalá ministryně financí Alena Schillerová a prozradila, proč předseda ANO je favoritem v boji o Hrad. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

První kolo voleb se bude konat 13. a 14. ledna. Případné druhé kolo proběhne o 14 dní později. Babiš prý s těmito termíny počítal a své rozhodnutí oznámí až na poslední chvíli. Podle něho se jedná o 4. listopadu.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Místopředsedkyně hnutí ANO ale už ví, koho ve volbách podpoří. „Není pochyb o tom, že Andrej Babiš bude mít mou podporu, pokud do boje o Hrad vstoupí,“ prohlásila politička s tím, že se také vydala s expremiérem mezi lidi a strávila tam několik dní.

Schillerová říká, že Babiš nyní dělá věcí, které by měla dělat vláda a ministerský předseda.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Bývalý premiér odmítá, že by jeho kampaň již probíhala a prý aktuálně pomáhá svému hnutí v senátních a komunálních volbách.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Exministryně financí dodává, že Babiše nyní podporuje mnoho lidí, což ho dělá velkým favoritem ve volbách. Její hlas prý určitě dostane, pokud o Hrad bojovat bude.

PSALI JSME: ZEMAN PŘEDVEDL SVÉ DOPORUČENÍ VLÁDĚ: JAK OHODNOTIL ČINNOST PIRÁTŮ A STAN

PŘIPOMÍNÁME: MINISTR ZAHRANIČÍ POPSAL RIZIKA SPOJENÉ S RUSKEM A VYMEZIL NOVOU HROZBU: “ČESKÁ REPUBLIKA PATŘÍ MEZI TY OBEZŘETNĚJŠÍ“

Share