Nejsmutnější pes na světě tráví celé dny na balkóně: Čeká na majitele

Pes je doslova ztělesněním bezpodmínečné lásky. Je připraven vám odpustit všechno a jen sní o výkonech pro vás. Ale občas je toho už moc. Takový pes s vámi chce trávit veškerý čas, nepustí vás do práce ani na záchod.

Ilustrační foto. Pes/ Zdroj: goodhouse.ru

A pokud odejdete, bude smutný, bude kňučet a škrábat nábytek. A možná objetí se stanou i vaše oblíbené boty.

Nejde jen o „špatnou výchovu“, je to pravděpodobně svérázný projev lásky, a zvíře tak vážně potřebuje pomoc odborníka. Přesně to se stalo psu Toby. Když jeho majitel odejde z domu, pes jde na balkon, aby ho sledoval.

A pak tam sedí až do noci a hledá oblíbenou siluetu na konci ulice. Když se očekávání stane nesnesitelným značně s hlasitým vytí. V tuto chvíli není na celém světě nikdo tak osamělý jako je Toby.

Nezáleží mu na rodině, která ho vždy doma čeká. Toby potřebuje jen. jednu osobu, a když se vrátí je to nešťastnější pes. Pes skáče, olizuje ruce majitele a vesele skáče jako štěně.

Rodina Toby má samozřejmě štěstí, protože někdy se pes, který se chová podobně může pokusit o útěk. Pokud pes žijí v bytě, může trhat přední dveře. Pokud pes žije v domě dělá například tunely.

@spaik_toby

Es verdad♡

♬ See You Again (Piano Arrangement) – Alexandre Pachabezian

Psovi, který prožívá separační úzkost, můžete pomoci sami – alespoň to zkuste. Zkuste při odchodu nechat pro svého mazlíčka hodně chutného jídla. Nechte spoustu hraček, a když se vrátíte, nespěchejte hned obejmout svého mazlíčka. Počkejte, až se uklidní. A teprve potom mu můžete věnovat pozornost. Nejlepší je ale hned se obrátit na odborníka na psy.

@spaik_toby

Tú que piensas?

♬ original sound – Persia Holder

Toby se již stal místním orientačním bodem. Všichni sousedé ho znají a milují, ale Tobyho miluje pouze jednu osobu. Majitel ví o takovém problému svého milovaného psa a snaží se ho vzít všude s sebou: do obchodu, na procházku, do práce a na přátelská setkání.

Muž však musí pracovat a pes zůstává na balkóně, někdy až do noci a opět čeká na návrat majitele. A těší tak na víkendy, kdy majitel může se svým psem vyrazit do přírody.

PSALI JSME: „MÁM VELICE DŮLEŽITOU A POZITIVNÍ ZPRÁVU“: ANDREJ BABIŠ NAVRHUJE DÁT DODATEČNÉ 2 DNY PLACENÉHO VOLNA STÁTNÍM ZAMĚSTNANCŮM, POKUD BUDOU OČKOVÁNI

PŘIPOMÍNÁME: 15 NEOBVYKLÝCH TIPŮ, JAK V DOMÁCNOSTI VYUŽÍT ZUBNÍ PASTU

Share