Jan Kočka je po dvou týdnech ve vazbě opět na svobodě: téměř okamžitě se rozhodl jít ke kadeřníkovi

Před dvěma týdny byl zatčen podnikatel Jan Kočka, ale teď už je venku. Spolu s ním byli zatčeni další dva muži, policejní vyšetřovatelé říkají, že měli v polovině minulého měsíce vyhrožovat muži. Prý ho mohli i fyzicky napadnout a nutit k převodu firmy a peněz. Tuto informaci ale podnikatel odmítá. Informuje o tom web TN.cz.

Jan Kočka a další dva muži byli 13. července zatčeni v centru české metropole a skončili ve vazbě. Uplynuly pouhé dva týdny a je zase venku.

Jan Kočka / Zdroj: instagram.com

Žít na svobodě rozhodně přináší velkou radost a podnikatel si to opět užívá. Tak například prostřednictvím svého Instagramu ukázal svůj nový účes.

Kadeřník Lukáš Vlačuha řekl pro TN.cz, že Jan Kočka byl se službami kadeřníka spokojen, usmíval se a o jeho případu nemluvili.

Jan Kočka / Zdroj: instagram.com

Podnikatel byl podle policie obviněn, že spolu s dalšími dvěma muži vyhrožovali 57letému muži. Poté se ho prý násilně pokusili donutit, aby převedl svou firmu a převedl nějaké peníze.

Podle policejní mluvčí Violety Siřišťové byli obviněni z vydírání a loupeže. Pokud se jejich vina prokáže, může trest v takovém případě dosáhnout až 10 let vězení.

Jan Kočka / Zdroj: instagram.com

Je známo, že 57letý muž po útoku skončil v nemocnici. Zatím však zůstává neznámé, proč se Jan Kočka nyní ocitl na svobodě.

Podnikatel byl v minulosti také obviněn z daňových podvodů. Tehdy šlo o to, že spolu s dalšími lidmi údajně nezaplatili státu asi 150 milionů Kč.

PSALI JSME: NEJLIDNATĚJŠÍ AUSTRALSKÉ MĚSTO SYDNEY PRODLOUŽILO KORONAVIROVOU UZÁVĚRU O MĚSÍC: NEDAŘÍ SE SNÍŽIT POČET NAKAŽENÝCH

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM FOTKU Z OBDOBÍ, KDY JEŠTĚ ANI NEPOTKALA VÁCLAVA HAVLA: HEREČKA VYPADALA SKVĚLE

Share