„Něco se stalo a kousl mě do tváře“: Eva Burešová prozradila, jak ji kousl pes a co bylo poté

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se fotila pro charitativní kalendář se psy a vzpomněla si na jeden případ ze života. Po tomto případu jí zůstala jizva pod okem. Podle svých slov od té doby psy respektuje. Píše o tom web eXtra.cz.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Do focení se zapojili také herec Marek Lambora a herečka Eva Holubová. Celebrity se fotily pro kalendář se psy z útulku. Bude to nový kalendář projektu Gump organizace Se psem mě baví svět.

Partnerkou pro focení pro Evu Burešovou se stala fenka Ara. Zpěvačka si při této příležitosti vzpomněla na svou minulost, kdy měla také psa.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Podle ní se její fenka jmenovala Jessica, šlo o kombinaci ovčáka a jezevčíka. Vzpomíná, že pejsek byl moc šikovný. Zemřela, když bylo budoucí herečce 15 let.

Eva Burešová vždy chtěla mít doma nějaké domácí mazlíčky, podle svých slov by chtěla psa vlka. Líbí se jí charakter takových psů, ale nyní s ním žít nemůže, protože bydlejí v panelovém domě.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Má však stále naději, že jednou bude mít svůj dům se zahradou a tam bude místo pro psa a sama bude mít čas na to.

Ale v minulosti se psy to neměla tak dokonalé. Jednou se jí stala nepříjemná historka, kvůli které má jizvu pod okem.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Jednou mě pokousal husky od sousedů. Jsou to nádherní psi, ale něco se stalo a kousl mě do tváře,“ řekla Eva Burešová. Dodala, že od té doby má ze psů respekt.

Psali jsme:„Doufám, že můj otec vstane a půjde se mnou domů“: Dcera Josefa Laufera Ester podporuje otce. Co se stalo zpěvákovi

PSALI JSME: MUŽ SI VZAL ZA MANŽELKU OBYČEJNOU ŽENU A ROZHODL SE ZA PĚT LET PROMĚNIT DÍVKU V KRÁLOVNU KRÁSY

PŘIPOMÍNÁME: DO HUDEBNÍHO NEBE ODEŠEL LEGENDÁRNÍ BUBENÍK KAPELY SLIPKNOT JOEY JORDISON: BYLO MU 46 LET

Share