Muž si vzal za manželku obyčejnou ženu a rozhodl se za pět let proměnit dívku v královnu krásy

Dívka z Velké Británie snila o ideálním vzhledu, ale nelíbilo se jí to, co viděla každé ráno v zrcadle, píše Daily Star. Jako teenager chtěla Charlie Phillips být jako její idoly, které viděla v televizi, ale podle jejího názoru její vzhled byl mnohem horší.

Charlie Phillips/ Zdroj: medialeaks.ru

I přesto, že už si našla manžela, dětské komplexy najednou zazářily novými barvami, když její manžel začal naznačovat, že miluje dívky s jiným vzhledem.

Její manžel Ross Phillips vždy chtěl dívku s plnými rty, dlouhými blonďatými vlasy a velkými prsy, ale věděl, že takové dokonalosti se dívky často dosahují pouze plastickou chirurgií.

Charlie Phillips/ Zdroj: medialeaks.ru

Potom muž navrhl, aby jeho láska využila šanci a proměnila se v dívku se vzhledem, o kterém oba snili a Charlie souhlasila.

Ross a Charlie Phillips/ Zdroj: medialeaks.ru

„Mám rád tenký pas, velká prsa, velké rty, dlouhé vlasy. Je to atraktivní,“ vysvětlil Ross.

Dívka a její manžel začali pomalu a postupně začali měnit vzhled Charlieho úplně.

Charlie Phillips/ Zdroj: medialeaks.ru

„Miluji vzhled panenky Barbie a je mojí inspirací,“ upřesnila Charlie a soustředila se na skutečnost, že by chtěla vypadat stejně dokonale jako legendární slavná hračka.

Ve snaze o svou představu o dokonalosti si v 19 letech Phillips zvětšila rty, poté změnila tváří a bradu, poté si nechala udělala zuby. Manžel nejenže byl hlavním iniciátorem změn své manželky, ale také zaplatil všechny drahé operace.

Charlie Phillips/ Zdroj: medialeaks.ru

Ross utratil asi 17 tisíc liber (cca 510 000 tisíc korun) za tetování obočí, rtů a za dva postupy zvětšení prsou. Dívka vůbec nebyla proti přijetí tak drahých dárků od svého manžela.

„Platí mi všechny procedury, barvení vlasů, péči o zuby a ošetření. Miluje moji estetiku, miluje mé opálení, které dělám v soláriích. Každých šest měsíců píchám injekce, to všechno potřebuje peníze a on sám mi nabízí, abych šla na operaci,“ řekl Charlie.

Ross je s transformací své manželky spokojen a zjevně neplánuje s tím přestat.

Ross a Charlie Phillips/ Zdroj: thesun.co.uk

„Jsme spolu už pět let a každým rokem je lepší a lepší. Je prostě dokonalá,“ přiznal se muž.

Navzdory znatelným změnám plánují Ross a Charlie pokračovat v práci na vzhledu dívky a mají naplánovanou operaci nosu na rok 2021.

Charlie Phillips/ Zdroj: instagram

„Jakmile si udělám nos, nechám si udělat také bradu, tváře a rty. Dříve jsem se nemohla usmívat a nesnažila jsem bikini, ale teď se cítím jako nový člověk.“

Kosmetické ošetření není jediné, co Charlie dělá, aby získala nový vzhled a tělo. Kontroluje také stravu a cvičí v tělocvičně čtyřikrát týdně.

PSALI JSME: OTEC DAL SYNOVI TABLET A ZŮSTAL BEZ PENĚZ: CHLAPEC UTRATIL 6000 DOLARŮ ZA SVÉ OBLÍBENÉ HRY

PŘIPOMÍNÁME: „RIZIKO PRO VŠECHNY OSTATNÍ JE PŘÍLIŠ VYSOKÉ“: ÚŘADY V NĚMECKU VAROVALY PŘED NOVÝMI OMEZENÍMI PRO NEOČKOVANÉ PROTI KORONAVIRU

Share