Mamince se narodila dvojčata, ale nikdo nevěří, že jsou sourozenci: kdyžž eně v porodnici ukázali její dvojčata, rozplakala se

Mladí rodiče se v průběhu těhotenství radovali z doplnění v rodině třiadvacetileté Dorian Johnson z Williamsburgu ve Virginii. Jakmile jí ale v porodnici ukázali její dvojčata, žena se rozplakala.

Plakát začala Dorian ne proto, že se stala maminkou, ale proto, že se její děti liší. Bylo jí velmi líto, že se jeden z jejích děti narodilo s genetickou vadou. Jako každá maminka, ona miluje své děti naprosto stejně, ale uvědomuje si, že nyní jejích rodina bude muset se potýkat s nepochopením u společností a různými poznámkami, ohledně vzhledu chlapce. Mimochodem, chlapci se jmenují Zachary a Zavid.

Dorian a její chlapci / Zdroj: medialeaks.ru

Když Dorian jede se svými syny kamkoli, hned slyší od lidi jednu a tu samo otázku: proč se rozhodla adoptovat bílé dítě, i když už má stehně starého syna. Pro ženu jsou takové otázky a poznamky dost bolestivé. Ona miluje své děti stejně, a proto občas ani neví jak reagovat.

„Vnímám to jako negativní reakci, nelíbí se mi, že lidé soudí Zavida, mě a mého manžela jen kvůli barvě jeho kůže. Musím chránit svého syna a sebe každý den. Je to každodenní rasismus, je to forma vzácné, ale přesto diskriminace.“ komentuje matka dvojčat.

Zachary a Zavid / Zdroj: medialeaks.ru

Matka neobvyklých dvojčat tráví hodně času tím, že mluvit se svými chlapci. Připravuje je na to, že oni brzy dospějí a budou muset se navzájem podporovat a nenechat se urážet. Svého malého Zavida nazývá „zlatým dítětem“ a zdůrazňuje, že je zvláštní.

Zachary a Zavid / Zdroj: medialeaks.ru

„Chci, aby Zavid věděl, že je výjimečný, protože mu to pomůže v životě. Chci, aby se měl rád do té míry, že mu bude jedno, co si o něm ostatní myslí.“

Zachary a Zavid / Zdroj: medialeaks.ru

Všichni v okolí rodiny Johnsonových vědí, že bratři jsou nejlepší přátelé a chápou, jak to u dvojčat bývá, navzájem beze slov. To dává rodičům naději, že chlapcům pomůže jejich zvláštní pouto, když přijde čas jít do školky a pak do školy.

PSALI JSEM: ŠERIF SE CHTĚL OŽENIT, ALE MARNĚ ZVEŘEJNIL PŘÍSPĚVEK NA WEBU: TAK SE NEVĚSTA DOZVĚDĚLA O MILENCE A MANŽELKA O OBOU Z NICH

PŘIPOMÍNÁME: DO HUDEBNÍHO NEBE ODEŠEL LEGENDÁRNÍ BUBENÍK KAPELY SLIPKNOT JOEY JORDISON: BYLO MU 46 LET

Share