Nejkrásnější holčička na světě: Jak vypadá po 4 letech a jak se změnil její život

Roztomilá dívka je známá po celém světě již 4 roky. V roce 2017 si Anastasia Knjazeva vysloužila titul nejkrásnější holčičky světa. Oznámil to populární britský deník The Daily Mail.

Co teď dělá modrooká kráska a jak se za 4 roky změnila?

Anastasia Knjazeva / Zdroj: femmie.ru

Když byly holčičce 4 roky, začal o ní mluvit celý svět. Mnozí nevěřili, že úspěch dívky byl jen její zásluhou. Šířily se řeči, že její otec je milionář a její matka je bývalá modelka. Ve skutečnosti se všechno ukázalo jinak.

Anastasiin otec pracuje v automobilovém průmyslu a její matka je ekonomka. Jedná se o běžnou rodinu, dívka má staršího bratra, věkový rozdíl mezi nimi je 7 let.

Anastasia Knjazeva a její bratr / Zdroj: femmie.ru

Jakmile se dívka dostala do sféry modelingu, její popularita rostla každým dnem. Proto si brzy sama vybírala, s kým bude spolupracovat. Anastasia se rychle stala tváří populárních značek. Jednalo se hlavně o známé dětské značky: Kisbiana, Amoreco, Chobi Kids. Anastasia má účet na Instagramu, kde má 1,2 milionu sledujících.

Anastasia Knjazeva / Zdroj: femmie.ru

Matka dívky říká, že Anastasia vede normální život, stejně jako všechny děti, a modelingová agentura je pro ni jen koníčkem. Rodiče chtějí dát dceři slušné vzdělání, aby se dívka mohla v budoucnu realizovat v jakékoli oblasti.

V roce 2018 Anastasia šla do první třídy. Kromě toho se věnuje tanci a zpěvu.

Anastasia Knjazeva / Zdroj: femmie.ru

Knjazeva podle časopisu L’officiel obsadila 5. místo v top 50 nejkrásnějších dětí světa. Tato soutěž zohledňovala nejen vzhled, ale také kariéru: počet smluv, zmínky v médiích, sledující v sociálních sítích.

Jako prvňačka si zahrála v hudebním klipu a ve filmu. Byla také moderátorka na jednom dětském televizním kanálu.

Anastasia Knjazeva / Zdroj: femmie.ru

O dívce psaly takové magazíny jako Hello a Elle. A novináři z různých zemí se neustále snaží kontaktovat rodiče a domluvit rozhovor s mladou modelkou.

Dnes je Anastasia docela úspěšná. Ačkoli se rysy dívky mění, roste, ale stále zůstává roztomilá a podobná panence.

Anastasia Knjazeva / Zdroj: instagram.com

V tomto případě má dívka velké štěstí na své rodiče, kteří ji nenutí pracovat, ale naopak se soustředili na vzdělání.

Anastasia Knjazeva / Zdroj: instagram.com

Dívka se vyvíjí nejen v modelingovém průmyslu a v televizi, ale také se věnuje běžným dětským záležitostem: učení, hrám, procházkám s přáteli. Znamená to, že prožívá dětství, o které je připraveno mnoho populárních dětí. A to je skvělé.

PSALI JSME: „KRÁSU MAJÍ V GENECH“: JAK VYPADAJÍ RODIČE NEJKRÁSNĚJŠÍCH DVOJČAT NA SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: KRISTINĚ JE JIŽ 15 LET: V ROCE 2014 BYLA PROHLÁŠENA ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKU SVĚTA. JAK DÍVKA VYPADÁ DNES

Share