„Krásu mají v genech“: Jak vypadají rodiče nejkrásnějších dvojčat na světě

Ave a Leah Clements, kterým bylo letos deset let, si status „nejkrásnějších dvojčat“ přivlastnily téměř od narození.

Ave a Leah Clements / Zdroj: parents.ru

Po prvním profesionálním focení, které maminka Avy a Leah uspořádala pro rodinné album, bylo jasné: dvojčata se dokonale chovají před kamerou. Jacky a Kevin dlouho přemýšleli, ale přesto se rozhodli zapsat dcery do modelingové agentury. Tehdy jim bylo jen půl roku.

Ave a Leah Clements / Zdroj: parents.ru

Ale nějakou dobu zájem o holky nebyl. A navíc ani rodiče, které vychovávali ještě staršího syna, neměli tolik času na různé castingy. Takže dívky začaly vyrůstat jako všechny normální děti.

A teprve v sedmi letech, kdy Ava a Leah již dospěly a získaly své vlastní zájmy (tanec a plavání), jim Jacky nabídla, aby se vědomě vyzkoušely v rolí modelek.

Ave a Leah Clements / Zdroj: Instagram

Doslova během několika měsíců tato dvojčata dobyla módní svět. Sestry pracovaly pro Nike, Disney, Mattel a Target, podílely se na několika módních přehlídkách (Levi’s, Converse a dalších), a také se fotily pro několik časopisů, včetně brazilského Harper’s Bazaar Kids.

Šťastná rodina / Zdorj: Instagram

Nyní se jejich kariéra vyvíjí dost rychle. A to je zásluha jejich rodičů, o kterých málokdo ví.

Kevin a Jacky Clements / Zdroj: parents.ru

Otec dívek, Kevin Clements, je profesionální sportovec, který se v roce 2003 stal stříbrným mistrem světa v plavání. V posledních letech se věnuje trenérské činnosti. Před několika lety byl mu diagnostikován velmi vzácný agresivní druh rakoviny, T-buněčný akutní lymfoblastický lymfom a leukémie. A teprve nedávno, když skončila dlouhá léčba, bylo jasné, že Kevin porazil nemoc.

Otec se svými dcerami / Zdroj: parents.ru

Jacky Clements, která si vzala Kevina v roce 2006, se vždy starala o rodinu. Po prvních úspěších dcer se dokonce stala jejich manažerkou. Kromě toho má Jacky nyní vlastní a velmi populární YouTube show.

Slavné holky se svou matkou / Zdroj: parents.ru

PSALI JSME: SYLVESTER STALLONE PŘEDVEDL SVOU KRÁSNOU MANŽELKU: POCHLUBIL SE DOJEMNOU FOTOGRAFIÍ U PŘÍLEŽITOSTI 24. VÝROČÍ SVATBY

PŘIPOMÍNÁME: MARTINA PÁRTLOVÁ PROMLUVILA O SVATBĚ A TAKÉ O TOM, JAK SE BĚHEM TĚHOTENSTVÍ CÍTÍ: “NEVÍM, CO PEPÍK PLÁNUJE”

Share