„Nebaví mě sedět doma, ale nedá se nic dělat“: Známý režisér Jiří Adamec říká, že ho nikdo nepotřebuje

Režisér Jiří Adamec za svůj život natočil mnoho populárních seriálů, nějakou dobu patřil k nejlepším režisérům. Už delší dobu nic nenatáčí a je jen důchodcem, i když by se rád vrátil do práce. Řekl to pro eXtra.cz.

Jiří Adamec natočil seriály jako Sanitka, Rodáci, Dlouhá míle, Pojišťovna štěstí či Cesty domů. Natáčení posledního seriálu však skončilo v roce 2010. Od té doby uplynulo už jedenáct let.

Jiří Adamec / Zdroj: youtube.com

Režisér řekl, že teď nic nedělá, je důchodce. Podle svých slov by se rád vrátil do práce, ale nedostává nabídky, nikdo ho prý nepotřebuje.

Řekl, že takový je život, teď už producenti pro natáčení potřebují nové mladé režiséry. Ale život pokračuje, čas od času chodí na rozhovory.

Jiří Adamec / Zdroj: youtube.com

Popírá také informace, že by taková situace mohla být i kvůli tomu, že nyní jeho manželka pracuje pro předsedu vlády Andreje Babiše.

Vysvětlil, že nyní pracují mladí, velmi aktivní lidé, kteří chápou současnou situaci a současný kurz, navíc mají své týmy. Nestěžuje si, říká, že všemu rozumí.

Jiří Adamec / Zdroj: youtube.com

„I když mě to samozřejmě se*e, nebaví mě sedět doma, ale nedá se nic dělat,“ uvedl Jiří Adamec pro eXtra.cz. Dodal, že nyní má dokonce hodně volného času.

PSALI JSME: KORONAVIRUS V ČESKU: V NEDĚLI PŘIBYLO REKORDNĚ MÁLO NOVÝCH PŘÍPADŮ A LABORATOŘE POTVRDILY NEJNIŽŠÍ NEDĚLNÍ ČÍSLO OD 13. ČERVENCE LOŇSKÉHO ROKU

PŘIPOMÍNÁME: „ŽE SE MI TOHLE STANE V MÝCH 55 LETECH, JSEM VŮBEC NETUŠILA“: PROČ SE LUCIE BÍLÁ POHÁDALA BĚHEM ROZHOVORU S ONDŘEJEM SOUKUPEM

Share