„Že se mi tohle stane v mých 55 letech, jsem vůbec netušila“: proč se Lucie Bílá pohádala během rozhovoru s Ondřejem Soukupem

Bylo to nečekané a stalo se to veřejně. Před kamerami České televize vznikl spor zpěvačky Lucie Bílé (55) s jejím bývalým dvorním skladatelem Ondřejem Soukupem (70). Chtěl znát odpověď na otázku, proč zpěvačka bránila vydání jejich společného alba, které chtěl vydat ke svým kulatinám. Řekla mu, že to nechtěla. Píše o tom server Blesk.cz.

Ondřej Soukup 20 let psal hudbu pro známou zpěvačku Lucii Bílou. Z pořadu Interview ČT24 však vyšlo najevo, že mezi nimi jsou nyní rozhodně dost napjatý vztah.

Ondřej Soukup / Zdroj: youtube.com

Kromě toho zpěvačka hovořila také o textu, který napsala pro jednu z jejích písní Gábina Osvaldová. Odmítá ji zpívat na koncertech v té variantě, ve které byla původně napsána.

Skladatel položil zpěvačce přes obrazovku několik otázek. Měl s sebou album, které vyšlo jako dárek k jeho jubileu a také bylo načasováno i k třicátému výročí jejich spolupráce.

Lucie Bílá / Zdroj: youtube.com

Ondřej Soukup uvedl, že na tomto albu jsou nejlepší věci za celou dobu jejich spolupráce. Řekl však také, že četl vzkaz Lucie Bílé, který napsala pro Warner Music, podle kterého je jasné, že nechtěla, aby album vyšlo.

Vydavatelství však vysvětlilo, že nešlo jen o zpěvaččin projekt, ale že se na něm podílel i skladatel a textařka. Práva na to mělo vydavatelství, takže deska vyšla.

Ondřej Soukup / Zdroj: youtube.com

Chtěl proto vědět, proč Lucie Bílá tak bojovala proti tomu, aby album vyšlo. Nechápal, co se stalo.

„Že se mi tohle stane v mých 55 letech, jsem vůbec netušila. Já nejsem zvyklá, že když řeknu ne, tak mi není vyhověno. Nemám ráda, když se dělají věci za zády!“ uvedla Lucie Bílá.

Lucie Bílá / Zdroj: youtube.com

Poděkovala Ondřeji Soukupovi za 20 let spolupráce, nicméně řekla, že za posledníalbum mu děkovat nebude.

Vysvětlila, že má ráda, když má vše pod kontrolou. Takže se jí rozhodně nelíbilo, že se něco udělalo, i když to nechtěla a řekla to.

Lucie Bílá / Zdroj: youtube.com

„A ještě, pacholek, vytáhl tuhle desku do televize,“ dodala Lucie Bílá. Podle ní jsou nyní kolem ní lidé s jiným přístupem.

Také zpěvačka mluvila o textu k písni Desatero, který napsala Gábina Osvaldová. Vysvětlila, že to nechtěla srovnávat s kulajdou. Na koncertech proto nezpívá tak, jak bylo napsáno v originále.

Lucie Bílá / Zdroj: youtube.com

Ondřej Soukup řekl pro Blesk.cz, že jinou odpověď nečekal. Zpěvačce poděkoval za odpověď a řekl, že už to nechce komentovat. Dodal, že nyní si každý může udělat svůj názor sám.

PSALI JSME: “PŘIPADÁM SI JAKO MAMINA S DÍTĚTEM“: BARBORA JÁNOVÁ NA NATÁČENÍ SERIÁLU SLUNEČNÁ NECHODÍ SÁMA

PŘIPOMÍNÁME: RŮST PODPORY PIRÁTŮ A STAN SE ZASTAVIL: DALŠÍ PRŮZKUM UKÁZAL, JAKÉ HNUTÍ NAOPAK NEČEKANĚ POSILUJE

Share