„Můj obličej už není ke koukání“: Herečka Jana Preissová otevřeně promluvila o místě, kde zapomíná na životní problémy

Oblíbená a známá česká herečka Jana Preissová je držitelkou Českého Lva, a to za nejlepší herečku ve vedlejší roli v roce 1994 za film Řád.

Jana Preissová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ve sféře herectví působí dlouho, ale v poslední době se na obrazovkách moc neukazuje. Možná tomu přizpůsobila pandemie koronaviru, ale sáma herečka má jiný názor.

Jana Preissová/Zdroj: blesk.cz

„Můj obličej už není ke koukání,“ předvedla herečka, která zamlada patřila mezi nejkrásnější dívky v republice. O tom informuje na svých webových stránkách portál blesk.cz.

Jana Preissová/Zdroj: blesk.cz

Před kratší dobou Česká Televize reprízovala seriál Dobrá čtvrť, kde kdysi měla roli Jana Preissová. Hrála tam profesorku na střední škole.

Jana Preissová/Zdroj: blesk.cz

Svěřila, že tehdy se jí nelíbily práce režiséra Karla Smyczka, ale i přesto souhlasila na roli. „Zaujal mě scénář,“ odůvodnila herečka.

Jana Preissová/Zdroj: blesk.cz

Nicméně Jana Preissová dosud moc miluje divadelní jeviště. Podle její slov, tam ze sebe vytěsní vše, co jí trápí. “Zapomenete i na bolavý žlučník,“ dodala.

ČTĚTE TAKÉ: „CHODÍM TAM, PROTOŽE MI TO VLASTNĚ ZACHRÁNILO ŽIVOT“: JAKÉ POVOLÁNÍ BĚHEM KORONAKRIZE SI ZVOLILA HEREČKA IVANA ANDRLOVÁ

PSALI JSME: HEREČKA JITKA SMUTNÁ PROZRADILA, JAK SHODILA 20 KILOGRAMŮ: „PODRUHÉ JSEM SI DALA VÍC ZÁLEŽET“

Share