Herečka Jitka Smutná prozradila, jak shodila 20 kilogramů: „Podruhé jsem si dala víc záležet“

Herci populárního seriálu Ulice výrazně mění svůj vzhled, hubnou. Nedělají to ale kvůli požadavkům režiséra nebo scenáristů, ale sami chtějí své tělo dostat do kondice. Tak například výrazně zhubli herci Pavel Novotný a Jan Řezníček. Po nich se to rozhodla udělat i herečka Jitka Smutná. Píše o tom server Expres.cz.

Herečce se už nelíbil její vzhled a také to, že kvůli tomu trpělo její tělo. Po porodu měla několik kil navíc, dlouho ale nic nedělala.

Jitka Smutná / Zdroj: youtube.com

Zdá se však, že nyní je čas na radikální změnu. Herečce je 69 let, hubnutí v tomto věku je pro tělo rozhodně prospěšné.

Pro portál Blesk prozradila, že jednou už po padesáti letech zhubla. Ale pak ještě přibrala, i když už ne tolik kilo jako předtím.

Jitka Smutná / Zdroj: youtube.com

Ale i tak měla touhu vypadat lépe a změnit své věci v šatníku. Rozhodla se proto znovu začít hubnout a tentokrát se jí to povedlo lépe, shozená kila už se nevrátila.

„Podruhé jsem si dala víc záležet a oblíbila jsem si svůj lehčí jídelníček. Chce to přemýšlet a trochu se té nezdravé stravy, knedlíků, tučných jídel, buchet a sladkých nápojů bát,“ řekla Jitka Smutná pro Blesk.

Jitka Smutná / Zdroj: youtube.com

Podle svých slov by rozhodně nechtěla skončit ve stáří s nadváhou a být nepohyblivou. Ví, že ještě není hubená, nicméně cítí se už výrazně lépe.

Herečka dokázala zhubnout 20 kilogramů. Teď vypadá úplně jinak a určitě se jí to líbí.

Jitka Smutná / Zdroj: Expres.cz

PSALI JSME: „CHODÍM TAM, PROTOŽE MI TO VLASTNĚ ZACHRÁNILO ŽIVOT“: JAKÉ POVOLÁNÍ BĚHEM KORONAKRIZE SI ZVOLILA HEREČKA IVANA ANDRLOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ ARENBERGER VE SVÉ FUNKCI KONČÍ: UŽ SE VÍ, KDO BY HO MĚL NAHRADIT

Share