“Musel jsem to nahrazovat z úspor”: Václav Vydra promluvil, jak přišel o větší část svého příjmu

65letý známý herec Václav Vydra během pandemii koronaviru měl velké problémy s penězi. Během loňského a letošního roku se svou manželkou Janou v divadle nevydělali nic, kvůli čemuž museli používat našetřené peníze.

Václav Vydra se svou manželkou/Zdroj: youtube.com

Václavovi ale peníze před pandemii vydělával nejen pomoci divadla, ale i pomoci statku v Malčanech. Podle portálu Aha, Vydra vybudoval tam turistické centrum, ve kterém se nachází penzion s 14 lůžky.

Se stavbou penzionu moc mu pomohl i stát, od kterého před 10 lety dostal 5 milionů korun. Provoz celého areálu je ale velmi dráhy. Podle slov herce, musel ho kvůli vládním opatřením zavřít. v němž měl až 25 koni, ale je neprodával a ve dnešní době jen nabízí jejich ustájení.

Václav Vydra/Zdroj: facebook.com

“Nedalo se nic dělat, musel jsem to nahrazovat z úspor,” řekl zmíněnému portálu herec. Během posledního roku herec nebyl v divadle, a ve dnešní době se objevil jen na několika zkouškách.

Václav Vydra/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “TA DOBA JE VELMI DEMOTIVUJÍCÍ“: JAK HEREČKA BARBORA KODETOVÁ VYPADÁ PO NÁVŠTĚVĚ KADEŘNÍKA

PŘIPOMINAME: „CHODÍM TAM, PROTOŽE MI TO VLASTNĚ ZACHRÁNILO ŽIVOT“: JAKÉ POVOLÁNÍ BĚHEM KORONAKRIZE SI ZVOLILA HEREČKA IVANA ANDRLOVÁ

Share