Žena se přesunula na pustý ostrov bez elektřiny a teplé vody: Ukázala, jak se tam naučila žít

Dobrovolnice z Austrálie strávila dva týdny sbíráním odpadků a pomáhala turistům na ostrově Schouten v Tasmánii. Tam zapomenula na sprchu, elektřinu a dokonce i internet.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

V roce 2021 sbalila Rachal Edwards všechny nezbytné věci, aby se vydala na téměř neobydlený ostrov v Tasmánii. Rachal strávila dva týdny jako dobrovolnice během turistické sezóny a sbírala odpadky na plážích, píše australský časopis ABC.

Na ostrově/ Zdroj: abc.net.au

Žena přesně věděla, co ji čeká: krása divočiny, studené vody Tasmanova moře, stejně jako nedostatek teplé vody a elektřiny. Na ostrově nejsou žádné obchody, proto je tak atraktivní pro turisty.

Na ostrově/ Zdroj: abc.net.au

„Sbalila jsem vše, co jsem potřebovala pro tři lidi – sebe a své přátele. Nejprve jsem vytvořila seznam produktů na dva týdny dopředu. Navíc hodně záleží na výběru vhodného oblečení, protože počasí v Tasmánii je velmi proměnlivé,“ řekla zena.

Tým se vyzbrojil jídlem a vhodným oblečením a vzal s sebou také rychlovarnou konvici, stan, mini kamna a plně nabité baterie.

Na ostrově/ Zdroj: abc.net.au

Rachal se musela koupat ve slané studené vodě. Pak se vyskytly problémy s komunikací – to bylo nejnepříjemnější. Rachal ale přiznává, že sama odložila smartphone stranou, protože ji přitahovala příroda.

PSALI JSME: JE HRDÁ NA TO, CO DĚLÁ: PROČ ŽENA S NÁDHERNOU POSTAVOU PRACUJE VE STAVEBNÍ FIRMĚ A DĚLÁ MUŽSKOU PRÁCI

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA VE SVÉ KUCHYNI DRŽÍ TUBU ZUBNÍ PASTY, NE PRO JEJÍ BĚŽNÉ ÚČELY, ALE PRO ÚKLID: PO ZHLÉDNUTÍ VIDEA UDĚLÁTE TOTÉŽ

Share