Žena ve své kuchyni drží tubu zubní pasty, ne pro její běžné účely, ale pro úklid: Po zhlédnutí videa uděláte totéž

Tracey Winterová z Velké Británie je maminkou 99. úrovně. Na svém profilu v sociální sítí TikTok ukazuje, jak se starat o děti a vnoučata, ale také udržuje dům v dokonalé čistotě. V tom jí pomáhá různé triky a neuspokojivá fantazie při používání obvyklých věcí v neobvyklých situacích.

Tracey s manželem / Zdroj: medialeaks.ru

Tak paracetamol v jejím systému pomáhá při čištění žehličky a zubní pasta je nepostradatelnou věcí nejen v koupelně, ale i v kuchyni. Cože? Ano! Pomocí ní Tracey dělá kuchyňskou desku lesklou jako v den nákupu a ještě k tomu voní svěžestí.

Jediné, co paní na demonstračním videu potřebovala, byla jedna tuba pasty Colgate, umyvadlo s mýdlovou vodou a měkká houbička na nádobí. Tracey poznamenala, že nikdy nepoužívá tvrdou houbu navzdory ochrannému povlaku desky.

Jak Tracey používá zubní pastu v kuchyní / Zdroj: medialeaks.ru

Tracey zapomíná na šetření a vytlačuje na varnou desku dost velkou vrstvu zubní pasty. Poté navlhčí houbu v mýdlové vodě a začíná s úklidem povrchu.

„Okamžitě cítím nádhernou vůni máty a nevím, jak se zastavit. Můžu umývat sporák celé hodiny,“ směje se na videu Tracey.

Poté, co paní roztírá zubní pastu po celém povrchu, vypláchne vše mýdlovou vodou. Poté prochází pokrytím papírovou utěrkou a je hotovo.

Jak Tracey používá zubní pastu v kuchyní / Zdroj: medialeaks.ru

„Bez ohledu na to, jak opatrně se snažíte připravovat jídlo, zůstávají na sporáku stopy jídla a také je cítit vůně vaření. Zubní pasta pomáhá zbavit se všeho za pár minut.“

Jak Tracey používá zubní pastu v kuchyní / Zdroj: medialeaks.ru

Tracey je tak nadšená zubní pastou, že ji našla uplatnění nejen v koupelně a v kuchyni. Zubní pastou paní dokonce umývá tenisky a boty.

PSALI JSME: PŘED 6 LETY SE TOMUTO PÁRU NARODIL SYN: JAK ŽIJE RODINA A JAK VYPADÁ CHLAPEC

PŘIPOMÍNÁME: PLNOŠTÍHLÁ ŽENA DONUTILA CELOU RODINU K HUBNUTÍ: JAK VYPADAJÍ TEĎ

Share