Natálie nemohla zapomenout na svou spolužačku, kvůli které byla terčem posměchu: Potkala ji 15 let po absolvování školy

Tereza byla její spolužačka. Učily se spolu od první třídy. Natálie byla obyčejná dívka, dcera inženýra. Tereza byla považována za elitu ve třídě. Její otec byl v jejich malém městě vážený člověk. Zpočátku bylo všechno v pořádku. Ale od osmé třídy ji Tereza a její kamarádky začaly neustále šikanovat a vysmívat se. A tak to trvalo až do zkoušek.

Natálie plakala a hodně trpěla. Byla terčem posměchu ve škole. Svým rodičům několikrát řekla, že ji spolužačky šikanují. Ale její rodiče ji odmítli převést na jinou školu. Učitelé také všechno viděli, ale přetvařovali se, že si toho nevšímají.

Natálie dokončila střední školu a utekla ze svého města. V hlavním městě začala život od nuly. Vystudovala vysokou školu. Provdala se za velmi bohatého a perspektivního muže. Před třemi lety porodila syna.

Dívka / Ilustrační foto / Zdroj: interesnow.com

Natálie jen zřídka přijíždí do svého rodného města navštívit matku. Na to místo má špatné vzpomínky, takže je matka často navštěvuje v hlavním městě. A nedávno si minulost znovu připomněla.

V sobotu Natálie a její manžel šli nakupovat do supermarketu a potkali tam její spolužačku, která ji šikanovala. Když Tereza uviděla Natálii, začala jí objímat, jako by se starou nejlepší kamarádkou setkala. Natálie byla v šoku.

„Vůbec nechápu, co se jí v tu chvíli honilo hlavou? Nemohla zapomenout na všechno, co se ve škole stalo. Jak to? Chápala bych, kdyby se omluvila a vše si se mnou klidně vyjasnila. Ale ona se rozhodla předstírat, že se nic nestalo,“ řekla žena své kamarádce Nele.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Tereza byla v obchodě se svým manželem. Ukázalo se, že její manžel je důležitý člověk ve městě a Natáliin manžel ho dokonce zná. Následoval rozhovor. Někdo nabídl společný oběd, ale Natálie to okamžitě odmítla. Bylo pro ni těžké si na to vzpomínat, ale doma manželovi všechno řekla. Rozhodl se Natálii povědět něco o životě Terezy a jejího vyvoleného.

Tak se dozvěděla, že Tereza nemůže otěhotnět a už se dlouho léčí. Velmi chtějí děti. „Tak Bůh trestá,“ pomyslela si Natálie. A o několik dní později jí zavolala matka. Tehdy osvětlila celý tento příběh neplodnosti.

„Dnes jsem potkala na poště matku Terezy, tvé spolužačky. Pamatuješ si ji? Ve škole jsi se s ní hádala. A tak. Tereza má takovou smůlu. Po škole začala chodit po nočních klubech. Stala se naší místní „celebritou“. Poté s někým otěhotněla, ale ten někdo dítě odmítl. Čekala do poslední chvíle, než si to rozmyslí.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: express-med-service.ru

Poté šla na potrat. Ani toto dítě nepotřebovala. A po operaci lékaři Tereze řekli, že už nikdy nebude moci mít děti. V mládí ji tato zpráva příliš nerozrušila. Ale teď, když našla hodného muže, se z toho stal skutečný problém. Terezin manžel opravdu chce děti. A dokonce jednou řekl své ženě, že se s ní rozvede, pokud neporodí. Tak je to!“ řekla Natáliina matka.

Žena poslouchala matku a nemohla uvěřit svým uším. Tereza předstírá, že je tak slušná. Chodí s mužem na kliniky. Ve skutečnosti ví všechno dokonale.

Natálie dokonce dostala nápad říct Terezinu manželovi celou pravdu. Pomstít se jí za všechny školní slzy a utrpení, kterými si Natálie musela projít. Tyto myšlenky se ale rychle rozplynuly, protože Bůh už Terezu potrestal.

PSALI JSME: SPOLUŽÁK JI CYNICKY ODMÍTL. O ČTYŘI ROKY POZDĚJI NA SETKÁNÍ SPOLUŽÁKŮ VŠECHNY PŘEKVAPILA SVÝM VZHLEDEM: JAK TO DOKÁZALA

PŘIPOMÍNÁME: NÁHODOU JSEM UVIDĚLA MANŽELA V OBCHODĚ, KDYŽ SE OBJÍMAL S MOU KAMARÁDKOU

Share