„Nevím, jak bych s touto myšlenkou dál žila“: Čtyřletý chlapec prozradil vychovatelce tajemství svého otce. Žena pochopila, že musí jednat, a potřebuje to udělat co nejdříve

54letá Nancy Blair pracuje jako vychovatelka ve školce v Iowě v USA. Tato milá a starostlivá žena miluje svou práci z celého srdce a dělá vše pro to, aby se děti cítily šťastné.

Jednoho dne si Nancy všimla, že 4letý Camden se chová podivně.

Camden, Darreld a Nancy / Zdroj: interesnow.com

Žena se rozhodla s ním promluvit, aby zjistila, co se děje. V tu chvíli chlapec řekl učitelce to, kvůli čemu se jí stáhlo srdce. Žena pochopila, že musí jednat, a potřebuje to udělat co nejdříve.

Nancy / Zdroj: interesnow.com

Jak se ukázalo, Camdenův 34letý otec Darreld Peterson byl vážně nemocný. Učitelka si uvědomila, jak vážný je stav muže, a měla obavy. Poté se rozhodla zavolat chlapcovu otci. Darreld měl vážné problémy s ledvinami, kvůli kterým fungovaly pouze 20%. Během dialýzy vypadal muž tak vyčerpaně, že se chudák Camden vyděsil, když uviděl svého otce.

Nancy chtěla udělat maximum, aby pomohla rodině dítěte. Pravděpodobně si budete myslet, že se nabídla, že se o chlapce postará nebo pomůže s vařením, úklidem domu a dalšími každodenními pracemi. Ale Nancy byla odhodlaná udělat mnohem víc.

Otec a syn / Zdroj: interesnow.com

Nabídla Darreldovi jednu ze svých ledvin. A tady se stal další zázrak – žena se ukázala být ideálním dárcem. „Byla jsem opravdu z této příležitosti nadšená! Kdyby moje ledvina nebyla vhodná k transplantaci, nevím, jak bych s touto myšlenkou dál žila,“ vzpomíná žena.

Camdenův otec byl nečekanou nabídkou šokován a potěšen. Nakonec mu Nancy zachránila život.

Nancy a Darreld / Zdroj: interesnow.com

„Je to neuvěřitelné. Mnoho lidí už roky čeká na transplantaci ledviny nebo jiného orgánu. Moc bych si přál, aby v našem světě bylo víc lidí jako Nancy. Dala mi druhou životní šanci,“ řekl Darreld v rozhovoru.

Když se rodina Petersonových dozvěděla, že Nancy by se mohla stát dárcem, rozhodla se ji překvapit. Najednou přišli do školky s obrovskou kyticí růží, aby vyjádřili poděkování. Camden byl v sedmém nebi od štěstí, když si uvědomil, že jeho otec bude v pořádku.

Camden / Zdroj: interesnow.com

Někdy se zdá, že náš svět uvázl ve zlu. Ale ve skutečnosti je kolem mnoho dobrých lidí, připravených pomoci. Chci věřit, že lidí jako Nancy bude čím dál víc.

PSALI JSME: MUŽ ZACHRÁNIL DÍVKU, KTEROU ODNESL OCEÁN. A JEJÍ RODIČE MU SPLNILI SEN

PŘIPOMÍNÁME: DĚDA ZACHRÁNIL TÉMĚŘ PŮL TISÍCE LIDÍ, KTEŘÍ NECHTĚLI ŽÍT: K TOMU MU STAČILA JEN JEDNA VĚTA

Share