Spolužák ji cynicky odmítl. O čtyři roky později na setkání spolužáků všechny překvapila svým vzhledem: Jak to dokázala

Už jako dítě byla Dáša docela baculatá holčička. Malá baculatá dívka byla velmi roztomilá, ale pak s věkem přirozené kouzlo začalo mizet. Nadváha byla již viditelná pouhým okem. Ale navzdory tomu byla Dáša veselá a společenská.

Na střední škole se Dáša zamilovala do Milana, hlavní hvězdy školy a oblíbence i těch nejkrásnějších dívek. Dášina láska udržovala odstup. Házela očkem, žertovala, ale neodvážila se otevřeně mluvit o svých pocitech.

Dáša měla brzy narozeniny a její rodiče ji nechali uspořádat večírek. Dívka neměla ze svého vzhledu žádné komplexy a rozhodla se obléci si červené krátké šaty. Chtěla zapůsobit na Milana a měla štěstí. Sám k ní přistoupil a vyzval ji k tanci. Celé prázdniny po večerech chodili na procházky a dívka se rozhodla, že toho krasavce očarovala.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: zen.yandex.ru

Po prázdninách se ale něco zlomilo. Ve škole jen suše zdravili a pak se celý den neviděli a dopisovali si jen na sociálních sítích. Milan říkal, že je velmi zaneprázdněný. Zpočátku tomu nepřikládala velký význam. Sama se připravovala na zkoušky. Tak uplynulo pár měsíců. Když jí kluk nečekaně pozval přede všemi na ples, byla tak ráda, že si nevšimla, jak se jeho přátelé smáli.

O jednom víkendu se žáci rozhodli odpočinout si na chalupě. Alkohol a tanec. Dáša byla tak unavená, že jedna z prvních šla do svého pokoje. Když se už svlékla a lehla si do postele, přišel k ní Milan: „Moc jsi mě chyběla …“ Jeho slova a uhrančivý pohled zapůsobily na dívku. Ráno se Dáša probudila v posteli sama a Milana neviděla až do maturitního večírku. Několikrát jí psal, někdy odpovídal na její zprávy …

Dívka / Ilustrační foto / Zdroj: laerta.livejournal.com

V sále hrála hlasitá hudba. Všichni odpočívali a bavili se. Milan stál v rohu za sloupem. Dáša k němu okamžitě šla, ale než se dostala, uviděla, že Milan líbá štíhlou blondýnku. Dáša zavolala na Milana, kluk se otočil a vztekle řekl: „Opravdu sis myslela, že jsem se do takové baculky zamiloval? Byl to jen spor.“

Dáša si nepamatovala, jak vyběhla ze sálu a jak se dostala domů, ale poté, co celou noc brečela, si uvědomila, že teď se všechno změní …

Plačící dívka / Ilustrační foto / Zdroj: marieclaire.ru

O čtyři roky později

Na setkání spolužáků. Jako poslední vešla do sálu Dáša. Krásná, štíhlá, v dokonalém kalhotovém kostýmu a na podpatcích. Krátký top otevíral ploché opálené břicho a zkrácené kalhoty objímaly štíhlé nohy. Všichni přítomní byli v šoku. A jen Dáša věděla, jak těžké to pro ni bylo.

Po maturitním plesu se začala považovat za ošklivé káčátko. Na vysoké škole se s ní spřátelila nejaktivnější dívka. Přemluvila Dášu, aby se s ní šla do fitness centra, a pomohla jí sestavit stravovací plán. Často se spolu procházeli v parku, chodili do bazénu a na aerobiku. Život se změnil. Dáša se začala cítit mnohem lépe.

Štíhlá dívka / Ilustrační foto / Zdroj: jaay.ru

O šest měsíců později začala dívka chodit do fitness centra sama. Začala cvičit s osobním trenérem. Byl to mladý kluk jménem Radek. Dáša si postupem času všimla, že se trenérovi líbí. O měsíc později pozval holku do kina. A o rok později se vzali.

Dáša mluvila s bývalými spolužáky a uvědomila si, že většina vede docela svobodný životní styl. A dokonce i hvězda školy nyní pracovala jako automechanik. Když dívka byla na odchodu, Milan k ní přistoupil: „Ahoj. Vypadáš skvěle. Jsi na mě naštvaná? Možná bychom se mohli projít? Vzpomeňme si na minulost …“

Díval se na ni stejnými hořícími očima, jen tento pohled už nic nevyvolával v její duši. Za klukem se objevil Radek, který pro svou ženu přijel slušným zahraničním autem. Jeho sportovní postava a krásný úsměv okamžitě přitahovaly pozornost. Dáša přistoupila ke svému manželovi, mávla na všechny na rozloučenou a následovala svého milovaného.

PSALI JSME: VYROSTL JSEM 10 LET ZA JEDEN DEN. MÁMA NÁS OPUSTILA

PŘIPOMÍNÁME: OPUSTIL SVOU ŽENU A NAZVAL JI ÚBOHOU SLUŽKOU: ALE KDYŽ SE ROZHODL VRÁTIT, UKÁZALO SE, ŽE HO DOMA NIKDO NEČEKAL

Share